Mohlo to byť aj lepšie

Posted by VladoPt on Apr 23, 2011 in Denník |

hafanMám takého tušáka, že pekné jarné počasie, ktoré zažívame túto jar už dlho nebude realitou. Už je až príliš dlho pekne. Podobne bolo aj minulý rok. Prišiel máj a s ním daždívé dni, búrky a záplavy po celom Slovensku. Nemuselo by sa to opakovať.

Predslov by bol, (ne)tradične o počasí a teraz k tomu, ako som sa mal a ako som makal počas uplynulého týždňa.

Po tradičnej, ale netradične večernej nedeľňajšej dávke futbalu som si správne zvolil a vybral postel a na pondelok som sa z tohto pohľadu celkom dobre pripravil. Stihol som napísať športový článok, povenovať sa inzerentom, niečo aktualizovať. Pondelok bude tiež v mojom živote zapísaný, ako jeden z tých historických dní. Vyjadrím sa k tomu niekedy v blízkej budúcnosti. Myslím, že tento týždeň som dobre začal.

Ďalší deň v utorok som dokončil projekt no.1 a už som takmer spokojný s tým, ako to funguje. Spokojný nikdy nebudem na 100%, lebo potom nebude čo vylepšovať a moja hlava je stále plná nápadov. Teraz tam už nebudem robiť veľké zmeny, istý čas.

Podávanie súhrnného výkazu som si nechal na posledný možný deň. Veril som, že to bude trvať len chvíľku. Netrvalo, asi o tom budem musieť zas niečo napísať.

V stredu poobede som navštívil známeho. Potreboval spojazdniť internet od t-comu na svojom novom notebooku. Zdržal som sa tam asi dve hodiny. Ten jeho notebook nechcel byť so mnou kamarát a na mňa vôbec nestíhal. Bola to nejaká pomalá šumka s windowsom 7 za 350€, dokonca so zárukou. Kamaráti vedia, že sa do počítačov ako tak vyznám, ale už pomaličky rok nemám na nič čas a tak ma kontaktujú už len zriedka. Pri niektorých počítačov prichádza človek o nervy. Neplatí to však len pre počítače, ale aj o užívateľoch. Rýchlejšie sa naučia pracovať s facebookom, ako so svojim počítačom. Zaviedol by som vodičské preukazy aj na počítače, bez toho by Vám nemali predať počítač v žiadnom obchode.

Vo štvrtok som zapriahol kone a vydal som sa na cestu do veľkomesta. Išiel som odovzdať súhrnný výkaz a kúpiť si stravné lístky. Následne som sa vrátil domov, na dedinu a hneď na to ma čakalo ďalšie stretnutie s ďalším známym. Niečo sme prerokovali a dohodli. A včera? Už so mal celkom kľudný deň a nemusel som nikde behať, vybavovať a dohadovať.

Máme tu veľkonočný víkend. Čakajú nás rodinné akcie a stretnutia. Treba načerpať sily do ďalšieho boja. Ja sa budem venovať oddychovej práci, rodine a dnes ešte behu.

Prajem pekný sviatočne predĺžený víkend.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Doplnky výživy hovorí:

    inzerentom predavas reklamne plochy alebo backlinky?
    inak pes na obrazku je tvoj?

  • VladoPt hovorí:

    Inzerentom predávam backlinky tzn. spätné/textové odkazy. Hafan nie je môj. Odfotil som ho minulý týždeň v piatok, keď som bol behať. Mal tam aj bračeka, ale ten bol hanblivý, venčil ich tam jeden chalan a ja som bol cudzí, tak sa ma báli, bolo ťažké urobiť fotku.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.