Malá červená kniha o behaní – Scott Douglas

Posted by VladoPt on Dec 7, 2012 in Knihy |

Malá červená kniha o behaní - Scott DouglasKnižku som prečítal počas cesty do Brna. Zvládnuť obsah o 200stranách nebol problém a ešte k tomu, keď si cestu neplánovane predĺžite o ďalších sto kilometrov. :)

Od malej červenej knihy o behaní nečakajte príbeh o Caballovi Blancovi, nie je to kniha, ktorá Vás dostane ako „Born To Run“, ale kniha plná teórie o behaní písaná priemerným bežcom dosahujúcim nadpriemerné časy uplatňovaním jednoduchých pravidiel, ktoré nájdete v tejto knižke.

Kniha je rozdelená na päť častí s desiatkami tipov ako behať viac, ako behať rýchlejšie, ako behať bez zranení, o bežeckej pravidelnosti a o všeličom ostatnom o behaní. Je to šľabikár, ktorý by Vás mal naučiť dobre behať tak, ako dieťa dobre čítať.

Vďaka knihe som mi potvrdilo, že bežecké zranenia nemá význam riešiť s obyčajnými doktormi, ale treba nájsť si špecialistov, lekárov venujúcich sa športovej medicíne, inak svoj problém nikdy úplne nevyriešite.

Malá červená kniha o behaní bola moja druhá knižka o behu, aktuálne už ich mám tri a zoznam kníh o behaní sa výrazne rozšíri na Vianoce, keď by mi mali pribudnúť ďalšie tri knihy.

Knihu odporúčam kúpiť v online kníhkupectve pre osobný a profesionálny rozvoj UPBOOK.sk.

Uvažujem, že si potom na blogu vytvorím podstránku so zoznamom kníh, ktoré nalinkujem na moje recenzie a vyskúšam partnerských progrom „ zatiaľ neviem“ ktorého online kníhkupectva.

Ak by ste mi niekto vedel doporučiť affil, prosím ozvite sa, napíšte mi, ďakujem.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.