Krátka rekapitulácia

Posted by VladoPt on Júl 11, 2012 in Denník |

Pštros ZOO OstravaZdochol tu pes na tri týždne, ale nebolo to tým, že by som nechcel písať, ale zo začiatku hlavne z toho dôvodu, že som už písať nemal kedy. Predsa len, keď som bol v Českej republike, nesedel som toľko na riti, ako tomu je, keď som doma.

Počítač je väčšinou zapnutý 17-hodín denne, aj keď ten čas nie je celý pracovný, väčšina času z toho času je pracovná alebo nejak súvisí s prácou.

Keď už som sa presunul do Ostravy, nebol som pánom svojho času a musel sa viac prispôsobovať. Nebýval som sám, ako v Brne, ale u rodiny a bol som tam prvýkrát. Čas na písanie a prácu bol minimálny. Ten čas, čo mi aj ostal na net a noťas, som využil a radšej “robil” všeličo iné, malé, emaily, čítal twitter a články a podobne.

A čím viac sa blížil môj odchod domov, tým viac som bol unavenejší a keď som sa už vrátil, veľa som oddychoval,  premýšľal, spal a plánoval.

Za tri týždne “ticha” som nevstal ani raz vo svojom čase o 05:50, iba raz o 05:00, keď som išiel o 06:30 behať. Rozhodol sa definitívne kúpiť zrkadlovku, dať jednej “bábike” šancu a najbližší víkend si prečistiť hlavu a asi od pondelka sa na niečo vyše 150 kilometrov opäť vzdialiť od domova.

Takže do piatku musím podať súhrnný výkaz a chcem napísať aspoň dva články o CZ tripe.

Najdlhšie mi vždy trvá vybrať fotku k článku. :)

pošli na vybrali.sme.sk

4 Comments

 • lucas03 hovorí:

  tak ti hadam zrkadlovka pomoze pri vyberani fotkiek k clankom :D
  Inac ja som tiez teraz kupil nikon d3000, elektroworld mal akciu za 240 eur ;) Uz len musim kartu niekde objednat, len neviem, ci to mam kupit predrazene tu alebo z chiny a potom cakat par tyzdnov. :(

 • VladoPt hovorí:

  Ja kupujem presne tú, čo som si vybral pred rokom, za ten rok čo je v predaji som sa presvedčil v recenziách, v diskusiách zo skúseností iných, že je to dobrá voľba a nemal by som veľmi banovať a k tomu micro objektív na macro fotky, takže teším sa, aj rozpočet z toho článku spred roka sedí presne takmer na 1 EURO. :)
  Vidíš, nad kartou som neuvažoval, mohol by som dostať ako darček. Ja osobne by som kupoval kartu radšej v slovenskom obchode. :)

 • mkurri hovorí:

  Pověz více o té “bábike” jestli to správně chápu :)
  Jinak na nějaký článek jsem u tebe čekal dlouho a nečekal jsem, že to bude až tak dlouho.

 • VladoPt hovorí:

  Bábika = pekná ženská, pravdepodobne to chápeš dobre, na FB Ti pošlem jej profil. ;)
  Čo Ti poviem, je o 4 roky mladšia, má už dieťa, ale to mi nevadí, len mám o nej svoju mienku, ktorá sa mi od iných len potvrdzuje, ale zas ja na reči iných nechcem dávať, presvedčím sa sám a uvidím čo z toho bude…zatiaľ sa mi páči jej vytrvalosť a ako na to ide a budem sa modliť, aby blog neobjavila. :) :) :)
  No tie posledné dni v CZ už boli náročné a keď som prišiel domov som proste odpadol a mal som dosť, ten CZ trip to dovolenka určite nebola…prišiel som domov unavený ako pes…za to píšem až tak neskoro…

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.