Druhý cyklus chudnutia

Posted by VladoPt on Apr 12, 2012 in Šport |

sušiareň posilnovanieMám za sebou ďalší, druhý cyklus chudnutia. Tentoraz mi prechod trval len dva dni a minulý týždeň v utorok, som už bol v ketóze. Myslím, že dosť som to ovplyvnil druhým dňom v prechode, pondelkom, keď som bol behať a bežal som až 22 kilometrov. Proste to behalo.

Po dni pauzy, v stredu som bol znovu behať a po roku som svoj beh musel prvýkrát prerušiť a vzdať, po 13 kilometroch som už nevládal, chýbala mi energia. Behať som už nebol, vo fáze dva, v ketóze, to už proste nešlo.

Za deväť dní, počas všetkých troch fáz som bol behať len trikrát, ale odbehol som cez 50 kilometrov a odcvičil štyri dni. Čo je viac, ako predtým, počas prvého cyklusu chudnutia.

Zhrnutie v centimetroch a v kilogramoch je nasledovné. V nedeľu ráno, pred cukrovaním ukazovala moja váha 92 kilogramov, čo je o 2,5 kila menej po prvom cykle a o 5,5 kilogramu menej od začiatku chudnutia.

1.cyklus 2.cyklus Celkovo
Hrudník 106 (-1cm) 106 (0) 1cm
Brucho 105 (-2cm) 102 (-3cm) 5cm
Biceps 36 (0) 36 (0) 0
Stehno 62 (-2cm) 62 (0) 2cm
Lýtko 40 (0) 40 (0) 0

 

Teraz, po dvadsiatich dňoch chudnutia mám pauzu. Je to hlavne kvôli ďalšej súťaži, ktorá ma čaká najbližší víkend a čas, ktorý tam chcem zabehnúť by som asi nedosiahol v ketóze.

Budúci pondelok sa však do chudnutia opäť pustím a dúfam, že dovtedy váhu udržím niekde medzi 92-93 kg.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • PATWIST hovorí:

    Zdravím, dobrý súhrn :) Ja sa snažím skôr pribrať, aktuálne som na 86kg, makám každý deň s 15 kg jednoručkami. Výdržovo by som asi pri takom behu zlyhal :/

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.