Dobrá práca

Posted by VladoPt on Jan 16, 2011 in Denník |

Musídobrá prácam skonštatovať, že tento týždeň som už pracoval podľa svojich predstáv. Tak, ako sa to mne páči. Každý deň som si splnil to, čo som si ráno naplánoval splniť.

V nedeľu som sa venoval aktualizácii jednej stránky, facebooku, inzerentom a pred spaním futbalu.

Týždeň som začal nákupom. Po štyroch mesiacoch som investoval a rozšíril svoje portfólio o finančnú stránku. O stránky tohto zamerania je veľký záujem medzi inzerentmi. Je to vôbec prvá stránka v mojom portfóliu s finančnou témou. Potom som už písal, to čo som napísal.

Až päť jednotiek v dátume presvedčilo google, aby GTPR troška zaktualizoval. V utorok teda možno niekoho potešil vrátením ranku alebo zarmútil penalizáciou. Ja som tentoraz patril len do tej prvej kategórie. Nepotešil som sa len ja, ale aj kamarát. Jeho google poriadne odmenil. Po informovaní sveta o pohyboch GTPR, som zvyšok dňa strávil prácou na projekte no.1.

V strede tohto týždňa som musel riešiť vzniknutú situáciu ohľadom vysokého GTPR na kamarátovej stránke. Úloha bola jasná. Zoznámiť sa s cenami, kontaktovať inzerentov, prebrať návrhy a monetizovať. Tiež som v ten deň investoval a opäť som si kúpil stránku s finančnou tématikou. Potom som už písal, to čo som napísal :-) .

Predposledný pracovný deň (pre niekoho) som sa takmer po mesiaci stretol s Rasťom. Volala mi jeho maminka, či by som im mohol s niečim pomôcť a poradiť. Rád som im pomohol a znova sa stretol s Rasťom. Čo ma však nepotešilo? Veľmi sa mu nepolepšilo. Čakal som, že aspoň rečovo už bude na tom lepšie. Po absolvovaní návštevy som pracoval na projekte no.1.

V piatok som tu troška bilancoval. Mal som tiež zaujímavý pokec s jedným mojim inzerentom, ktorý mi je dlžný už dva mesiace pár tisíc korún. Chce si splniť záväzok a budúci týždeň všetko vyrovnať. Uvidíme, či nekecal! Po štyroch dňoch od zmeny GTPR na kamarátovej stránke som dostal svoj prvý podiel zo zisku z predaja reklamy. Piatok však určite nepovažujem za finančne úspešný deň. Musel som nabiť subreg.cz pár tisíckami korún a to som zas nemal v pláne.

A včera? Aktualizácia stránky a projekt no.1.

Síce som pracoval tento týždeň podľa svojich predstáv, ale daň zato bola nevyspatosť. Dni som si musel o niečo predĺžiť. Z čoho nie som vôbec nadšený, ale…

PS: Súhrnný výkaz nepodám v predstihu. Jeden z prvých cieľov v tomto roku som si nesplnil. Účtovníčka to minulý víkend nezvládla. Teším sa na nový príbeh o súhrnnom výkaze. :roll:

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.