Život je pes!

Posted by VladoPt on Nov 20, 2010 in Denník |

futbal v dedine na umelej trávePo minulo týždňovej oslave som sa v sobotu večer dozvedel hroznú správu. Dokonca som ju zaregistroval aj v médiach, na internete, ale i v krimi novinách na jojke.

Jeden z mojich najlepších kamarátov od malička a sused bojuje po autonehode o život v v nemocnici v Banskej Bystrici. Nebol vinníkom autonehody. Bol len spolujazdec.

Značne mi to ovplyvnilo nasledujúce dni. Len ťažko som sa sústredil na prácu. V sobotu som sa dostal do postele o pol jednej v noci. Snažil som sa zistiť, čo najviac informácií, že čo sa vlastne stalo a v akom stave sa nachádza kamarát.

V nedeľu som aktualizoval jeden zo svojich webov, pozeral futbal a prvý raz od kedy som začal podnikať som večer pozeral nejaký film. Naviac som sa v ten deň nezmohol.

Začiatok týždňa som odštartoval varením a behaním po obchodoch. Bola to vlastne príprava na nasledujúce dva dni. Ešte v pondelok večer som mal telefonát od známeho či by som mu vedel vyskladať počítač. Opäť som sa nechal nahovoriť.

Druhý deň v týždni som začal zavčas rána. Už keď som si myslel, že sa pustím do projektu no.1 a budem pokračovať v dokončovaní, tak mi vypadol internet takmer na dve hodiny. Kvôli výpadku internetu som zmenil svoje plány a vytvoril som si funkčný server na mojom testovacom počítači. Chcel som to skúsiť spraviť už niekoľko mesiacov a v utorok sa mi to konečne podarilo rozbehnúť. Trvalo to pár hodín. Po opätovnom spustení internetu som riešil už iba maličkosti. Či už to boli komponenty do počítača pre známeho alebo facebook a iné zdieľanie tu na mojom blogu.

Stredu som si pracovne skrátil, lebo večer bol na programe opäť futbal. Dovtedy som aktualizoval čo mi bolo treba. Tiež som sa rozhodol vytvoriť dve nové podstránky na mojej pracovnej stránke. Pred futbalom som ešte prevetral svoje auto a navštívil známeho na dedine. Chcel som vidieť jeho starú skrinku k počítaču.

Večer po futbale som sa zahľadel do spoločných fotiek z akcií s kamarátmi. Hľadal som hlavne tie, kde sa nachádzal sused. Do postele som sa dostal znovu po polnoci.

Nasledujúce ráno som už absolútne nezvládol. Vstal som síce klasicky o 06:10, ale za počítačom som sa udržal len do pol ôsmej a musel som si ľahnúť. Bola to pre mňa opäť historická udalosť. Od začiatku podnikania som vždy vstával o 06:10 a skôr a nikdy nie neskôr. Prvý raz som vlastne spal počas dňa, i keď to bolo len tri hodiny.

Vyspal som sa, vstal som a pracoval. Podarilo sa mi uzavrieť výber komponentov do počítača pre známeho. Vytvorili sa podstránky pre zistenie google pageranku a seznam ranku a aktualizovaný zoznam exspirovaných slovenských domén.

Včera som sa s radosťou pustil do projektu no.1. Niekoľko hodín mi trvalo, kým som si opäť všetko preštudoval a skontroloval funkčnosť. Nakoniec som pridal aj niečo “nové” a vypotil zo seba pár viet. Cieľ na ďalšie dni je venovať sa projektu no.1 minimálne polhodinku denne.

Z tohto týždňa som strašne unavený a to som vlastne toho veľa ani nespravil. Jedna nečakaná udalosť Vás môže jednoducho takto položiť. Úplne Vás to vyhodí z rytmu a neviete sa naplno sústrediť nato, načo by ste sa mali. Z päťminútoviek sa stavajú päthodinovky a tak ďalej.

Ja len dúfam, že všetko sa dá opäť do normálu a kamarát vyhrá svoj boj! Naďalej je však vo veľmi vážnom stave a v umelom spánku :-( .

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.