Bolo toho veľa

Posted by VladoPt on Apr 9, 2011 in Denník |

Ťava dvojhrbáUž tu mám jeden článok s názvom, ktorý by sa mi hodil tiež pre tento rekapitulačný článok. Bolo to husté a pekne som si naložil počas posledného týždňa. Ciele sú však dané a roboty mám a bolo požehnane.

Prakticky potom, ako som dopísal článok minulú sobotu, tak som pripravoval podklady pre účtovníčku na podanie súhrnného výkazu za prvý štvrťrok plus vybavil nejaké iné drobnosti a začal s predajom reklamy na blogu.

Začiatok týždňa som odštartoval článkom o investovaní, klasická celodenná práca. Článok som zvládol napísať v najkratšom čase v porovnaní s tými predchádzajúcimi. Pondelok ma potešil aj iným spôsobom, ako tým pracovným, ale o tom neskôr v osobitnom článku. Pondelok v štrnástom týždni patrí určite medzi tie vydarenejšie v tomto roku.

Projektu no.1 som sa celý deň venoval v utorok a chvíľami aj nasledujúce dni a dnes by to mohlo byť hotové na 99%. V stredu, ale aj včera som máličko podporil PR spoločnosti Elbia s.r.o., určite si to odo mňa zaslúžili a už som to mal v pláne dávno predtým. Vo štvrtok v dopoludňajších hodinách som vycestoval za svojou účtovníčkou. Ako vždy, zas som mal množstvo otázok a okrem toho som jej odovzdal poklady pre súhrnný výkaz, čo bol hlavný dôvod mojej návštevy. Dokonca pri príležitosti návštevy veľkomesta som si historicky prvýkrát umyl auto v autoumývarke :-) .

V priebehu týždňa som tvoril a písal články aj inde. Celkovo tri články plus dvanásť ďalších mini článkov. Rozhodne som sa nenudil a bol som tento týždeň dosť nedostupný. Snažil som sa aj viac čo to monetizovať.

Od začiatku marca cvičím šesťkrát v týždni, nedeľa oddych, z toho tri-štyrikrát cvičím dvakrát do dňa. Nie je ľahké skĺbiť podnikanie, šport, blogovanie a spánok, ale ak si urobíte dobrý rozvrh dňa a určíte hlavné priority dňa, dá sa to potom zvládnuť.

No vonku pofukuje zatiaľ slabší vetrík, žiadny víchor, ktorý na dnes predpovedali, tak dúfam budem behať s vetrom. Aj ťava vyzerá byť spokojná s počasím :-) .

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.