Zhrnutie tohto týždňa

Posted by VladoPt on Máj 19, 2012 in Denník |

lego armyCelkom sa darilo, po minulotýždňovom pracovnom fiasku som sa do toho oprel a snažil sa toho spraviť, čo najviac. Faktúry som vystavoval každý deň, ale to je zas o tom emailovaní a predaji reklamy.

Hlavne čo sa zmenilo je to, že som konečne presedlal na ranné vstávanie a už tretí deň mi zvoní budík v mojom tradičnom čase o 05:50am.

Od štvrtku sme začali pracovať na novej verzii projektu no.1, bude óóómnoho viac user friendly, možno Vás už čoskoro vyzveme testovať a hľadať chyby. Určite to nebude práca na mesiace, základy už položené predsa máme. Treba sledovať twitter účet.

Veľký grand opening so stránkou korzety.sk, ktorý som plánoval na tento týždeň sa odkladá. Za prvé som prepásol vhodné dní z marketingového hľadiska, nedeľa, pondelok a utorok a po druhé, postúpili sme do semifinále MS v hokeji, kde sa stretneme s bratmi Čechmi, z tohto hľadiska budú všetci cez víkend hokejový a ak by sme náhodou vyhrali zlato, Slovensko bude mimo ešte týždeň, takže nedeľa budúci týždeň, je konečný termín, vtedy bude web spustený, akože oficiálne, aj keď už teraz funguje.

Ďalej som sa konečne dokopal k prerobeniu webu pojistka.org, ležal v šúplíku viac než rok, vyzeral ako z rokov pred Kristom, však pozrite sami, ale kúpil som to kvôli tématike. Ročný príjem webu cez 100€, takže na to v akom stave to bolo, je to celkom slušný zisk. Zaplatia sa tým aspoň dva mesiace odvodov do zdravotnej poisťovne.

Včera som písal celý deň dlhý článok o endomondo. Takže buďte taký milý a zdieľajte, možno Vaše deti niekedy ten článok objavia a miesto hier za bedňou, budú súťažiť s kamarátmi v počte nabehaných alebo odbicyklovných kilometroch niekde v prírode.

Bolesť v oblasti kolena ustupuje, ale to je asi tým, že som sa opäť (po mesiaci) začal hýbať, posilňovať, na beh sa však necítim. Nechcem to siliť, predsa len, v júni chcem ísť niekde a cez leto príprava na maratón ;)

…a mimochodom, po skoro roku a pol som si vyplnil BIO na tom mojom twitri.

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

 • mkurri hovorí:

  Neuvažujete o nějakém přihlášení na projektu 1? Kde bych viděl, do kdy mám reklamu, kolik vlastně za ni beru, atp. Myslím, takový ten normální základní přehled.

  Jinak ten článek o endomondu se ani nezdá že má 3NS ;)

  A obrázek na starou pojistku,org nefunguje

 • JaMi hovorí:

  tesim sa na novu verziu projektu 1 a drzim palce s korzetmy :)

 • VladoPt hovorí:

  @mkurri Nechaj sa prekvapiť, možno už budúci týždeň Ti príde email s pozvánkou, všetko už potom budeš môcť vidieť ;) a inak prečo si ten článok o endomonde nezdieľal? hm? Hor sa do toho! :)
  A obrazok už by mal fungovať, vďaka za upozornenie. ;)
  @JaMi Vďaka, sám sa na všetko teším. :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.