Záverečný týždeň

Posted by VladoPt on Okt 30, 2010 in Denník |

skákajúci mladý človekV tomto mesiaci som už načal svoj štvrtý mesiac podnikania. Už mám za sebou štvrťroka. Ten čas mi, ale letí. Zároveň je to tiež už vyše jedného roka, čo som po takmer štyroch rokoch opustil miestnu “prosperujúcu” a “socialistickú” fabriku sklárne slovglass. Tam sa čas absolútne vliekol. Mladý človek tam len osprostieval a strácal čas. No niektorí ho tam strácajú ešte doteraz. Teraz je už situácia iná. Neviem sa dočkať rána a práca ma baví a robím ju rád.

Záverečný týždeň tohoto mesiaca som vlastne dokončil všetko, čo som to mal v pláne. Ciele by som som si mal splniť takmer všetky. Bohužiaľ jeden z cieľov som znova musel presunúť na ďalší mesiac. Čo ma síce neteší, ale viem, že sa to dá splniť, len si treba nato nájsť čas. Čas som, ale venoval iným stránkam.

Včera pri pravidelnej veľkej mesačnej aktualizácii som zistil, že štatistiky návštevnosti idú mierne hore. Minulý mesiac to bolo vyrovnané. Nie je to nič ohromujúce. Žiadne tisícky návštevnikov denne. Len to, čo potrebujem.

Štvrtok? Deň varenia. Väčšinu dňa som strávil v obchodoch a v kuchyni. Učil som sa ako si spraviť vyprážané rožky s tvarohom v palacinkovom ceste. Na začiatku mesiaca som to mal v pláne zaradiť do cieľov. Nezaradil som to tam vtedy, lebo som nečakal, že sa k tomu vôbec dostanem. Cieľ som tam dopísal dnes a zároveň aj vyškrtol, kedže som to nakoniec aj zvládol.

Aj tento týždeň som mal v pláne napísať viac článkov. Ostalo to iba v mojom pláne. Nestihol som, ale článkový cieľ na tento mesiac si splním. Priebežne som si dnes aktualizoval svoje ciele. Do nasledujúceho víkendu by to malo byť všetko definitívne aktualizované a mesiac október uzavretý.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.