Pekelný záver

Posted by VladoPt on Okt 2, 2010 in Denník |

Halloween hand Ledva som dnes vstal z postele a nakopol sa. Normálne som rozmýšľal nad tým, že si ešte pospím viac než obvykle. Môj budík mobil ma zobúdza o 06:10. Vždy, už od konca februára. Štyri až päťkrát do mesiaca sú dni, kedy vstávam už o 03:50. Mám na to určité dovôdy, ktoré možno niekedy rozoberem aj tu na blogu. Akurát mi tieto dni vyšli na štvrtok a piatok a od toho sa vyvíjal aj celý tento týždeň.

Začiatok týždňa bol taký nemastný, neslaný. Začalo sa s písaním faq pre projekt no.1 a tomu som sa venoval až do tej stredy. Štvrtok a piatok som mal svoju “veľkú” aktualizáciu webstránok. Zvyčajne to stihnem všetko za jeden deň. Tentoraz tomu tak nebolo. Bolo to hlavne ovlyvnené určitými záležitosťami, ktoré som jednoducho musel vyriešiť vo štvrtok a inak sa nedalo.

S inzerentmi je niekedy sranda komunikovať. S novým dlhodobým som sa dohodol v podstate raz-dva. S druhým som dotiahol podmienky, ale teraz je zas on mimo. Tretí čo bol nedostupný dva týždne, tak s ním som sa dohodol najrýchlejšie. V priebehu štyroch dní bolo všetko dohodnuté a vyfakturované. Zatiaľ to hodnotím tak, že najhoršie je sa dohodnúť so Slovákom. Stále niečo vymýšľame :-)

Po mesiaci september musím skonštatovať, že so stránkami som nespravil výraznejší pokrok. Držal som to na vyrovnanej hladine. Žiadne veľké pády a ani stúpania. I keď čakal som možno niečo iné. Všetko bolo však ovlyvnené živiteľmi. Strýko google nasadil instant a bratríček seznam doteraz nahadzuje nový fulltext. A ešte k tomu som aj podstatnú časť času venoval hlavne projektu no.1.

Jeden cieľ som teda určite nesplnil, presúvam ho na október. Prvé dva ciele na september, ešte nemám zhodnotené. V priebehu dneška budú…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.