Začal som utešene

Posted by VladoPt on Mar 5, 2011 in Denník |

panoráma mestaVonka je opäť ideálny čas. Niektorí z nás, ktorí si užívajú voľno len cez víkend sa určite veľmi tešia z pekného počasia. Ja som sa tešil z pekného počasia celý týždeň. Sneh, blato a voda konečne zmizli z ciest a chodníkov a ja som mohol vyštartovať.

Po dokončení všetkých aktualizácii a kontrol počas posledných dní mesiaca február som  v pondelok odštartoval svoju tohtoročnú bežeckú sezónu.

Už to nie je klasické behanie dokola po klasickej bežeckej dráhe, ako predtým. Na bežeckej dráhe, kde som chodil predtým sa stále nedá behať, voda. Našiel som si preto inú lokalitu na behanie. Začal som behať po ceste tretej triedy mimo môjho mesta. Štart a cieľ som si označil na GPS a dĺžka trate je 2km. Samozrejme dobehnem do cieľa, vydýcham sa (spravím foto) a bežím naspäť do štartu. Vychádza to na 4km s päť minútovou prestávkou. Predtým to bolo 2,5km bez prestávky. Čas si zatiaľ nestopujem. Tento týždeň som odbehol zatiaľ 12km/3dni a ešte 4km mám v pláne k tomu pridať. Možno dnes poobede.

V stredu som si vyhodnotil najkratší mesiac v roku. Mesiac február prekonal moje očakávania a stal sa z neho zatiaľ top mesiac príjmov. Je to síce pekné číslo, ale stále to má ďaleko od ideálneho príjmu podnikateľa. Teší ma však aspoň fakt, že som mal po dvoch mesiacoch vyššie príjmy, ako výdavky.

Na druhý deň vo štvrtok som nahadzoval prvé preklady. Prvých šesť a pol normostrán angličtiny na projekt no.1. a jeho podstránky. Preklady budú pravdepodobne najvyšší finančný náklad projektu.

Včera som si začal plniť aj ďalšie marcové ciele. Stále však premýšľam aj o ďalších cieľoch na marec a ešte tam určite niečo pribudne tento víkend. Tento týždeň mi prišiel aj návrh na vytvorenie kompletne nového webu, ďalší športový. Jeho predstava mi bola odoslaná na email. Bohužiaľ som sa na to stihol pozrieť asi len štvrtinkou môjho jedného oka. Malý cieľ na víkend by som asi mal. Pozrieť sa na to a vyhodnotiť situáciu, či je to reálne momentálne realizovať.

PS: Kliknite na fotku k článku. V týchto rozmeroch to nevyzerá najlepšie, ale v plnej veľkosti si myslím, že je to vydarená fotka odfotená len mobilom. Fotka je z cieľa mojej novej trate na behanie, nazývame to tam letisko, chýba mu len riadiaca veža.  :-)

UPDATE:  Sobotný foto úlovok z cesty na letisko, v piatok to tam ešte nebolo.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • mkurri hovorí:

    Tak to závidím, taky bych chtěl začít běhat. Času mám dost, ale štve mě má fyzička, neuběhnu moc daleko a běh se tomu dá říkat prvních pět minut, pak už je to skoro pomalejší než chůze :D

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.