Začal som s prekladmi

Posted by VladoPt on Feb 12, 2011 in Denník |

mapa svetaVonka to vypadá na nádherný sobotný deň. Sobota je však v mojom prípade takmer vždy určená na rekapituláciu môjho pracovného týždňa. Nebude tomu inak ani dnes.

Svoje “extrémne dni”, ktoré som mal v nedeľu a v pondelok boli maximálne nevydarené. Veľa som toho počas týchto dní fakt nespravil. Musel som ísť znova aj na zubné. Začal som aspoň s prekladom projektu no.1 do angličtiny. Hneď na začiatku týždňa ma potešil stratený inzerent a po troch týždňoch vyplatil dohodnuté. Mohol by ma potešiť aj druhý inzerent, ktorý by mohol začať platiť tak, ako kedysi. Ja však stále dúfam a verím v jeho znovuvzkriesenie.

Ja by som tento týždeň zhrnul asi nejak takto. Bol o hromade emailov, navyšovaní príjmu, o preklade a o futbale a hokeji a ďalších (ne)podstatných drobnostiach.

Od zajtra mením svoj denný režim. Chcem byť ešte viac efektívny. Budíček budem mať nastavený o čosi skôr. Mením tiež svoje stravovacie návyky.

Rozmýšľam tiež nad behaním. Naša atletická dráha nebude tak skoro použiteľná. Nechce sa mi však behať po asfalte, kvôli kolenám. Musím si nájsť nejakú vhodnú prírodnú cestu. I keď ma to bude stáť viac času, ale stojí to určite za to. Pravidelné behanie mi už fakt, že chýba. Možno budem chodiť behávať s maratóncom otcom.

Najbližšie dni mi bude treba tiež zamakať na cieľoch, lebo väčšinu som ešte ani nezačal plniť a mesiac je krátky. Bude mi asi treba sekretárku. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.