Som sa napísal

Posted by VladoPt on Máj 21, 2011 in Denník |

jasteričiakDneska by som ani nemusel písať. Napísal som toho dosť tento týždeň. Má to však svoje dôvody. Mal som chuť písať, tak som písal. Dnes som časovo viac limitovaný, ráno som sa na webtrhu začítal a o ôsmej už mám v pláne bodybuilding a ja nerád píšem pod “tlakom”.

Nebudem popisovať jednotlivé dni, ale o pondelku musím napísať. V našom malom meste máme jedinú predajňu s počítačmi, nie je to čisto pc obchod, predávajú tam tiež kancelárske a školské potreby. Jednoznačne však využívajú svoj pc monopol a ceny za pc, notebooky, komponenty sú premrštené. Samozrejme v takýchto obchodoch pracujú aj “špecialisti”. Poskladajú Vám počítač, poradia pri výbere komponentu, zalisujú kábel a podobne.

Má to však jednu chybičku krásy. Špecialisti nie sú špecialisti a aj keď ich zákazník má záruku, obráti sa radšej na mňa. Ja mám chvíľu ten špecial pocit, že som dôležítejší, ako tí z obchodu, ale potom ma to rýchlo prejde, uvedomím si, ako ma obchod okráda o čas a mení moje vlastné plány. Žijem v malom meste, každý sa tu poznáme, s niekym menej, s niekym viac a keď príde niekto s kým sa poznám viac, peniaze neberiem, platí sa v naturáliach. Dúfam si v obchode vychovajú lepších špecialistov. Ja mám rád svoj pracovný kľud.

Počítač som nakoniec opravil, včera vyhostil z bytu za päť čokolád kravičky milky. Keď si to tak zrátam, počítač ma stál päť hodín času v pracovnom týždni. Našťastie najviac pracujem cez voľno, o víkend mám vždy postarané.

Okrem toho počítača sa pracovalo aj na projekte no.1, ďalších cieľoch a včera som dokonca registroval do katalógov, prvýkrát v tomto roku, vlastne, iba som začal, jeden web hádam dám za víkend.

Web neregistrujem do katalógov kvôli pozíciám vo vyhľadávačoch, tie ma v niektorých prípadoch vôbec nezaujímajú, tak si prosím nemyslite, že som špecialista. Ďakujem. Pche. 07:33. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.