Sobota – najproduktívnejší deň

Posted by VladoPt on Okt 29, 2011 in Denník |

Spiš ORIGINAL hruška 700mlNechcel som ostať len na čísle osem, článkov za mesiac, tak to dnes pravdepodobne ukončím číslom deväť, ktoré sa už nachádza dvakrát pri jednom mesiaci tohto prebiehajúceho roka, do tretice všetko dobré.

Priznám sa, tento týždeň som čakal, že spravím “na webe” viac. Najviac som toho spravil dnes, i keď to bol vlastne deň začiatku mojich pravidelných koncomesačných aktualizácii a kontrol na mojich webových stránkach.

Bolo dobré “začat”, lebo minulý mesiac som “začal” v polovici tohto mesiaca, ach.

Celý týždeň som sa zabával s počítačmi a notebookmi susedov a kamarátov.

Deň prvý – pondelok. Začal som o piatej ráno, doobedu popozeral čo nové a následne sa “točil” okolo domácnosti. To bola jedna hodina poobede, keď mi zazvonil telefón, ááá to ostatné už viete. Písal som o tom tu. Potom som si išiel zabehať, hlavu som vyvetral, pustil som sa do emailovania a hľa to už bolo pol jednej a ja som išiel spať.

Deň druhý – utorok. Opäť vstávam o piatej, pozriem čo treba, idem nakúpiť do jedného-druhého obchodu a potom “davaj”, so starým otcom po doktoroch. S bielymi plášťami sme sa rozlúčili o jednej a kým som skončil v kuchyni, bolo pol tretej. Unavený doktormi som si ľahol do postele a dve hodiny spal. Večer zas kuchyňa a od tej siedmej ďalší to počítač. Sused sa mi postaral o prácu a ďalšiu dlhú noc, trápenie až do pol druhej v noci.

Deň tretí – streda – deň bez PC. Vstávam o pol šiestej. Celý deň som strávil v kuchyni. Príchod maminky, rodinné záležitosti, bolo päť hodín, keď som si išiel zabehať. Večer príprava na cestu do Žiliny, o pol deviatej idem spať, predtým normálne, naposledy to tak bolo 1.septembra.

Deň štvrtý – štvrtok – Žilina. Budíku som navelil budíček o tretej ráno, podarilo sa. Dopripravoval som sa do ZA, poriadne najedol, čo to pozrel a o piatej vyrážam do cieľa. Žiline budem venovať samostatný článok, len dodám, v ten deň som zaľahol o pol jednej.

Deň piaty – piatok. Prebral som sa o pol deviatej, budíky som vypol. Nechal som to na tele, ako sa zobudí. Doobedu som musel navštíviť obvodný úrad. Potreboval som výpis zo živnostenského registra. Doobedie zas mimo domova. Vrátil som sa poobede a “davaj” riešiť internet a router d-link dsl-2641r ku kamarátovi. Keby som vedel aké budem mať pracovné podmienky, notebook položený na záchodovej doske a sánky na sedenie, tak rozhodne z domu zoberiem foťák a vidíte to dnes na fotke. Ja som prerábal izbu, niekto celý byt. Nasledoval tretí tohtotýždňový beh. Do postele som sa dostal o jednej, večer oddych, dal som si film.

Deň šiesty – sobota. Budíky off, vstal som o desiatej, bol cvičiť a do pol deviatej večer už len robil a potom písal, odpisoval a ďakoval za komentáre.

Ha! Včera večer vypol mobil, stále nezapol a celý víkend “na webe” robil? Verím, že to bude tak!

PS: Na obrázku môj obľúbený alkohol, ktorý som pil, keď som bol ešte malý, vyžiadal som si po oprave PC z utorka, prosím ospravedlňte nízku kvalitu obrazu, ale slovenskú kvalitu by mal spoznať každý. :)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.