Repete

Posted by VladoPt on Nov 13, 2010 in Denník |

pracovný stôlDal som si repete a tento týždeň prebiehal takmer rovnako ako minulý. Škoda len, že to počasie neprialo môjmu pravidelnému behaniu a naposledy som bol na trati len minulú nedeľu.

Nedeľa a streda boli znova dni, kedy mi bolo treba aktualizovať stránky. V nedeľu som bol dokonca aj auto prevetrať, ale iba na záhradke. Bolo treba odtiaľ plno vecí pobrať, zima sa už neúprosne blíži.

V pondelok, utorok a včera si ukrojili hlavný podiel z dňa nové články. Všetky tri články som plánoval napísať už nejakú tú dobu. Za úvodné dva týždne mesiaca november som vlastne dopísal to, čo som potreboval. Splnil som si tak svoj nepísaný cieľ.

V utorok večer nás doma vystrašila suseda môjho starého otca. Prišla nám oznámiť, že nám odviezli starého otca do nemocnice. Suseda ho našla odpadnutého na schodoch pred svojim panelákom. Rýchlo zavolala pohotovosť a prišla nám domov nadiktovať číslo na interné oddelenie nemocnice.

Naštastie starý otec “len” odpadol a nám všetkým odľahlo, že to nebolo nič vážne. Ešte v ten deň sme boli z nemocnice odviesť starého otca domov a do postele sme sa s mamou dostali o pol jednej v noci.

Vo štvrtok som sa rozhodol, že budem opäť robiť koláč. Včera mal otec narodeniny a ja som si zopakoval to, čo som sa naučil koncom júla. Fotky koláča, ktorý som vo štvrtok robil môžete nájsť v júlovom článku. To bol vlastne môj darček k jeho narodeninám. Nehcel som ho odbaviť darčekom, ktorý by som mal v podstate kúpený za päť minút.

Celkovo ma tento darček pripravil o takmer päť hodín času. Od prípravy až po zabalenie cez umývanie a utieranie riadu až po odstránenie všetkých dôkazov, ktoré by mohli prezradiť jeho prípravu :-) .

Potom ako som spravil koláč, som sa konečne dostal k vytvoreniu novej podstránky na jednej z mojich minisites. Minisite má návštevnosť už druhý mesiac cez 100uip za deň a viac a bolo by škoda si to tam pokaziť. Takmer dve normostrany preloženého textu mi už viseli na ploche nejaký ten týždeň. Podstránku som spracoval a teraz už len budem sledovať, čo mi to prinesie.

V priebehu dvoch týždňov sa mi podarilo vyjednať “niečo” aj so staronovými inzerentmi. V jednom prípade došlo k predĺženiu spolupráce a v druhom som ponúkol niečo “nové” a inzerent nezaváhal a kúpil reklamu.

Dnes poobede ma teda čaká otcova narodeninová oslava a nakoniec som sa predsa len rozhodol pridať niekoľko fotiek z tvorby narodeninového darčeku(koláča) pre môjho otca :-) .

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.