Ešte si musím počkať

Posted by VladoPt on Júl 31, 2010 in Denník |

Pre mňa krásne chladné ráno, pre iných nie najlepšie počasie v lete. Aspoň to počasie mi vyhovuje. Mám za sebou o niečo lepší týždeň.

V nedeľu som oslávil narodky s rodinkou. Veselo som sa prepchal sladkými pochúťkami na ktorých príprave som sa podieľal aj ja. Robota išla v ten deň bokom.

Začiatok týždňa, v pondelok som pokračoval v pojedaní sladkého a pracoval som na dotiahnutí výplaty z mlink. Či sa mi to podarilo, napíšem v ďaľšom článku už zajtra. Utorok bol deň počas ktorého som takmer celý deň pracoval bez zastavenia. Aktualizoval som si stránky s receptami, kontroloval odkazy a pr články na svojich stránkach. Heh a večer som si kúpil v zľave šesť kusov konzerv rýb. Boli v akcii v Bille všetky druhy, hic -20% z ceny.

V stredu som zariaďoval prevod domény, ktorá mi pribudla do portfólia. Prišiel štvrtok a ja som si myslel, že dôjdem ráno mojim auto do LC, nedošiel som. Švagor ma musel prísť odtiahnuť naspäť domov. Ach jaj, zas dačo s elektrikou.

Včera som sa rozhodol registrovať do investičného fondu CZEmoney. Fond manažujú dvaja členovia CZEmoney fóra, ktorý sa forexom živia a obchodujú s peniazmi na devízových trhoch. Rád by som aj investoval len ešte nie som definitívne rozhodnutý. Uvidím aký postup zvolím. 50% zo zisku z Vášho vkladu ide manažérom. Nad 3000usd je manažérska komisia 40%, podľa dohody. Peniaze sa vkladajú cez e-peňaženky paypal a libertyreserve. Fond funguje od februára. Príprava, ale začala ešte polroka predtým.

A ináč od stredy som sa začal pučiť aj s činkami a na lavičke. Činiek mám k dispozícii dosť. Počasie je teraz na prt a behať sa nedá. Každý deň poprší a voda nestíha ustupovať, kedže nie je ani veľmi teplo. Doteraz som cvičil tak ľahšie. Snažil som sa dvakrát do dňa. Dal som si pár klikov a pocvičil brucho. Ráno a poobede. Keď sa dalo, išiel som behať. Dodržiaval som to s veľkou pravidelnosťou.

Nakoniec v mojom portfóliu pribudli teda dve stránky, ktoré by mali navýšiť môj príjem o nejaké to euro. Treba ich ešte zoptimalizovať. Moje portfólio sa ešte nezačalo rapídne rozširovať. Dôvodom je, že peniaze z úradu práce ešte neprišli a ja som nemal čo investovať. Čakám ďalej…už sa ich neviem dočkať.

Na záver fotky môjho prvého koláča z minulého týždňa. Za koláč som dostal pochvalu od každého. Zjedol sa ako prvý, čo ma ešte viac teší.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.