Prvý rok podnikania

Posted by VladoPt on Júl 15, 2011 in Podnikanie |

živnostenský listDnes je presne rok od kedy mi začalo platiť osvedčenie o živnostenskom oprávnení na vykonávanie nasledujúcich živností: 1. Reklamné a marketingové služby, 2. Počítačové služby, 3. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, 4. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), 5. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, 6. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Svoju kariéru živnostníka som začal 15. júla 2010. Čomu som sa venoval počas prvého roku podnikania? Blogovaniu, svojim mini webových stránkam a hlavne predaju reklamných (textových) odkazov a projektu no.1.

Určite sa nebudem venovať popisu všetkých dvanástich mesiacov, písať dvakrát to isté sa mi nechce. Moje ciele sú tiež jasné a tak písať toho veľa nemusím.

Čo som získal a čo som sa naučil? Naučil som sa, ako si zorganizovať čas, takmer samostatne riešiť účtovníctvo. Získal som množstvo kontaktov “na všetko”, ktoré aj tak veľmi nevyužívam a nadobudol množstvo skúseností, ktoré mi pomáhajú ďalej podnikať.

Čo by som chcel? Menej robiť, viac zarobiť. :)

Tento článok bude mať pokračovanie v jednom z ďalších článkov.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.