Projekt no.1 v novom šate

Posted by VladoPt on Máj 30, 2012 in Monetizácia |

projekt no 1Dva týždne som poriadne nespal, 5-6 a menej hodín spánku. Vymýšľal som, vylepšoval som a delegoval práce na novej verzii projektu no.1. Je to moja srdcovka a som na to patrične hrdý! Projekt no.1 a jeho nová verzia, ktorú som pomenoval “HAT” verzia.

Možno sa niekomu zdalo, že projekt je mŕtvy, nikdy nebol, ranky sa prepočítavali, reklamy predávali a užívatelia pribúdali, aj cez môj mini dôchodok od decembra do marca.

Problém s predávaním a nedostatkom inzerentou sme nemali, nemáme a asi mať ani nebudeme, pokiaľ sa mi nič vážne nestane.

S publishermi je to naopak, nemáme problém predať reklamu aj na mizernom webe, ale keď pridá užívateľ len jeden mizerný web, je to o ničom, potrebujeme viac webov, viac publisherov s veľkými portfóliami webov a hlavne s rankami, veľkými, to sú tie mizerné, made for pagerank weby, o  ktorých Matt cutts v jednom zo svojich posledných príspevkov hovoril, že ten pagerank (nie) je na nič.

Zatiaľ sme vytvorili a tuningujeme verziu určenú pre užívateľov – publisherov.

Registrovať sa môžete TU.

Prečítať si môžete niečo viac o tom TU.

Väčšina už asi bude rada, že má prístup do vlastného webového rozhranie do ktorého sa prihlási, že už sa dá zarobiť aj vďaka partnerskému programu (affiliate), že nemusí umiestňovať zložité kódy na svoj web a tento spôsob inzercie na weboch je súdruhmi z googla nevypátrateľný.

Takto sa mi systém opäť raz viac páči, nezanecháva stopy a po dokončení časti pre inzerentov sa presunie na hlavný web – TU, kde už bude len prihlasovací formulár a niekoľko informácii o aktualizáciách.

pošli na vybrali.sme.sk

5 Comments

 • vital hovorí:

  chcel som nazriet, ale nedosiel mi ten mail. skus sa na to pozriet, celkom ma zaujima o co ide, pretoze od zaciatku roka mam v sufliku rozpracovany projekt ad siete, a ak by sa to malo krizovat s tym tvojim, tak sa na to radsej vykaslem.

  inak, dovolil som si ta spomenut vo svojom clanku :D

 • VladoPt hovorí:

  Ahoj, ja Ťa ani nevidím, že by si bol registrovaný a iba jeden užívateľ má neaktivované konto a to pochybujem, že si ty. Prosím, keď budeš teraz pridávať komentár, napíš tam email, ktorý si použil na registráciu. Registroval si sa určite TU – http://www.i-makings.com/hat/ ?

  Ďakujem, budem poctený tvojim článkom, ale najprv sa zaregistruj, potom si môžeš dať do článku aj affil odkaz. ;)

 • vital hovorí:

  tak mas tam mail s ktorym som sa registroval. kontroloval som aj spam, a nikde nic, ale je mozne ze bol problem na mojej strane…

 • vital hovorí:

  mail prave dorazil :)

 • VladoPt hovorí:

  Prichádzajú nám hlásenia, že aktivačné emaily skončia v spame, ale aj to už by malo byť vyriešené a nemali by chodiť, takže daj mi prosím vedieť či bol email doručený normal alebo v bol spame, no, dúfam, že už si v systéme.

  Heh, takže to ty si bol s tým elitárskym emailom :)

  //aktualizované
  Veľa tam neuvidíš, ak si tam nepridáš weby, ;) v starom systéme asi nie si, takže si nový.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.