Projektový týždeň

Posted by VladoPt on Máj 14, 2011 in Denník |

opičky rozmýšľajúČakal som dnes, že budem viac vyspatý, ale cítim sa skôr ubitý. Nebudem preto veľa písať. Tento týždeň som sa napísal toho akurát tak dosť.

Projekt no.1 spôsobil to, že som sa tento týždeň vyspal len dvakrát. Som však nesmierne spokojný, že je to hotové alebo lepšie povedané zverejnené. Teraz je to už len na Vás ľudoch(publisheroch) či budete zarábať so mnou a ja Vám s tým pomôžem alebo sa budeme hrať na vlastnom piesočku naďalej, ako som to robil aj ja do stredy tohto týždňa.

Každý deň sa niečo robí na projekte no.1 a vylepšuje. I keď to nie je tak badať, ale robí sa. Momentálne rozmýšľam o blogu, špeciálne pre projekt no.1. Písali by sme tam rôzne návody a novinky. Malo by to význam alebo nemalo, neviem. Skúste sa vyjadriť v komentároch.

Po stredajšom veľkom haló som sa chcel už vo štvrtok a v piatok dostať do bežných pracovných koľají. Podarilo sa. Ďalej by som chcel popracovať aj na ďalších svojich cieľoch a poriadne sa vyspať, aspoň v tom ďalšom týždni.

Ďakujem všetkým za vyjadrenú podporu, RT, verím že, Vás nesklamem(e).

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.