Opäť Bratislava, tentoraz národný beh Devín

Posted by VladoPt on Apr 13, 2012 in Cestovanie |

Národný beh Devín - BratislavaZajtra budem opäť cestovať do nášho hlavného mesta a zopakujem si, aké je to behať po Bratislave a hlavne od Devína po Rázusovo nábrežie.

Budem súčasťou 65. ročníka Národného behu Devín – Bratislava so štartom o 10:00, v nedeľu, 15. apríla 2012. Zúčastniť som sa chcel hneď, ako som vedel, že tam pobeží viac ako 5-tisíc bežcov, možno ich bude aj 6-tisíc a tiež túžba po dosiahnutí lepšieho času, času na ktorý by som bol viac hrdý, ako na ten po ČSOB Desiatke.

Odchádzam zajtra o 12:28 z Lučenca, vlakom. Zmenil som spôsob dopravy, bude to tak hádam lepšie a nohy si budem mať kde vystrieť. Na hlavnej železničnej stanici v Bratislave som ešte nebol a nevystupoval a dostať sa do Petržalky, niekde na Romanovu, ku kamošovi, bude tiež zážitok.

Z Bratislavy odchádzam o 14:45, ale už autobusom, doma by som mal byť večer, o ôsmej.

Prihlásený a registrovaný na beh som, zaregistroval som sa online, hneď na tretí deň, ako to bolo možné, už len prevziať štartovné číslo “1130″ a v nedeľu ráno môžem čakať na štart v sektore 3, ktorý mi bol organizátormi pridelený.

A čas s ktorým by som bol spokojný? 11625 metrov zabehnúť za hodinu a lepšie, takže za 00:59:59 je dobre, a mať tak čas pod 57 minút, tak to by bolo perfektné…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.