Neviem oddychovať

Posted by VladoPt on Júl 16, 2011 in Denník |

Ibis červenýČím viac oddychujem, tým sa cítim horšie a čím viac robím, je mi lepšie. Tento týždeň sa mi to opäť potvrdilo. V nedeľu večer som sa rozhodol, že si nasledujúce tri dni oddýchnem. V pondelok ráno som bol ešte vo veľkomeste zaniesť svojej účtovníčke papiere a potom už iba “oddychoval”.

Ako oddychujem? Trávim čas s rodinou v obývacej miestnosti na gauči pred televízorom. To je môj “oddych”. Niekto “žere” a chodí po festivaloch a ja “žerem” a venujem sa rodinke. K rodine sa staviam úplne inak ako kedysi a keď si spravím voľný čas, tak už nesedím s kamarátmi pri pive, ale oveľa radšej doma pri keksoch s rodičmi a už aj starým otcom.

Rád takto oddychujem, mám lepší pocit, nesedím toľko za počítačom. Nevýhodou je, že si zvyknem predĺžiť večer filmom a ešte k tomu tento týždeň bol dosť horúci. Zaspávalo sa ťažko. Z postele vstávam o 05:50 ráno a skôr. V stredu som tiež takto vstal, ale len vypnúť budík. Vrátil som sa naspäť, do postele, na tri hodinky, ale už to nebolo spanie, ale driemanie.

Takto vyspatý som si bol v noci zabehať 10km, o desiatej dal sprchu a o polnoci zaľahol. No a takto som si ja “oddýchol”.

Vo štvrtok som potom už nevedel kde mi hlava stojí a či ju mám vôbec na krku. Kopa nevybavených emailov, zubár, susedov počítač a práca, práca, práca.

Včera som strávil celé doobedu v nemocnici, ako šofér, navštívil účtovníčku, na tretí pokus podal správne súhrnný výkaz, na daňovom úrade ma určite pochvália, krycie listy to istia. :)

Okrem toho niektoré svoje plány budem musieť prehodnotiť a niečo “vymyslieť”, v poslednom období sa mi to tu mení všetko z minúty na minútu a neviem čo skôr a čo by bolo “najlepšie”. Nie som už tak nezávislý, ako som si myslel, ale rád bágrujem a naberám. Včera sa to už, ale kus vykryštalizovalo a po týždni viem “niečo” viac, čo bude.

Zabudol som spomenúť, že už mám tretí deň doma notebook. Vo štvrtok som stihol otvoriť krabicu. V piatok som stihol prečítať prvé stránky príručky o bezpečnosti a zárukách a dnes, keď som bol cvičiť som to prečítal celé, 36 strán. Verím, že dnes vytiahnem notebook z krabice a dostanem sa k zapnutiu.

Tak ako oddychujete Vy?

pošli na vybrali.sme.sk

7 Comments

 • Jerry hovorí:

  Odpočinek je důležitý. Já se nejlépe odreaguji u Call of Duty 4. :) Dám si hodinu online pařby a úplně si vyčistím hlavu. A to mi 30 bylo už hodně dávno. :D

 • JaMi hovorí:

  tak ako hovori Jerry, tiez par hodiek za xboxom a som odpocinuty alebo troska sa ist na aute povozit :)

 • VladoPt hovorí:

  @Jerry a @JaMi Hry sa už nehrám(pár rokov), je to síce dobré na odreagovanie, ale zas to je len pred “buxou”, radšej si idem zacvičiť alebo zabehať, to je myslím zmysluplnejšie využitie času a hlavne lepšie pre zdravie a sedieť na riti v aute tiež nie je bohviečo :)

 • JaMi hovorí:

  vlado> ved o to ide, ze kazdy sa odreaguje inac, mne vyhovuje hranie, soferovanie a tebe zasa nieco ine, priznam sa ze priority sa mi zmenily ako sa nam narodila mala dcera takze aj ty sa casom zmenis :)

 • VladoPt hovorí:

  Úprimne gratulujem k dcérke! Si ma prekvapil, myslel som si, že si mladší a ty už dcéru máš. Máš pravdu u každého je to ináč, ja prakticky presedím celý deň za pc (teraz už nie), tak zato chodím radšej behať a cvičiť, chcem čas využiť prospešnejšie a vyvetrať si hlavne hlavu.

 • Jerry hovorí:

  No ja nehraju porad. :) Ale tak 2 hodky tydne. :) Pro me to je balzam, unik od reality. Aby nevznikl dojem, ze jsem nejaky paran.

 • VladoPt hovorí:

  Tak tie dve hodinky za týždeň, to nie je až tak veľa, dá sa povedať, že skoro nič. “Nejaky paran” určite nebudeš :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.