Nechcená dovolenka

Posted by VladoPt on Júl 26, 2011 in Denník |

dell z piesku v nitreTak trochu neskoro, ale predsa, tradíciu neporuším a rekapituláciu minulého týždňa nevynechám. Od mojich narodenín do dnešného dňa som aktívne nepracoval. Nemôžem napísať, že som nespravil “nič”, lebo by to nebola pravda.

Jeden z narodeninových darčekov, ktoré som dostal bola mapa Slovenska. Mapu som bol dať v pondelok zarámovať a odskočil som si aj do veľkomesta, kde som odovzdal krycie listy na ďaňovom úrade. Tento darček súvisí s mojim odvážnym plánom o ktorom som už tu písal – geo príležitosť.

Na začiatku týždňa som opäť (ne)myslel. V pondelok som odbehol svoju ôsmu desiatku (10km), najrýchlejší čas, nebehal som sám. Na druhý deň v utorok som si dal ranný bodybuilding, hneď na to štvorkilometrový beh a dorazil sa cestovaním do Nitry.

Organizmus to nezvládol, najprv vypovedal službu chrbát a potom pravá noha. Ako som prišiel domov z Nitry nemôžem dlho sedieť pred počítačom, dlho stáť na nohách, najlepšie mi je, keď ležím.

Od štvrtku sa doma iba mocem, spím do kedy chcem, pozerám filmy a jediné čo ma teší je, že som si už aspoň ten noťas nasynchronizoval a naopak neteší, zvýšený počet strávených hodín u doktorov, ale koho by to už tešilo.

Dnes už je však posledný deň počas ktorého sa budem ešte motať, nechcene dovolenkovať a venovať sa rodinke, dnes je deň “D” a ja budem od zajtra šéf, čo znamená o hodinu skôr vstávať a mať viac “roboty”.

Emaily som vo štvrtok nestihol.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.