Málo spánku, veľa roboty

Posted by VladoPt on Máj 26, 2012 in Denník |

ja lego pajác a kolega Pribina z NitryZačínam sa to postupne meniť na to, čo som bol predtým, v mesiacoch ako september a október minulého roka, z ktorých som potom “žil” a “veselil sa”, od novembra do marca roku 2012. Robím ako …, pre niektorých nepochopiteľne veľa, už desiaty deň vstávam o šiestej hodine rannej s hlavou plnou nápadov(snov), riešim detaily, vylepšujem a ihneď zrealizujem a mením sny v realitu.

Ale sú aj dni, keď sa to maximálne všetko pokašle a spomalí Váš postup. Niekedy za to môžu zavádzajúce informácie na webe, keď sa v niektorých prípadoch musíte spoliehať na iných, rušenie od susedov, ktorý ako keby chceli zbohatnúť a nájsť ropu v paneláku, ale aj telefonáty od rodiny, ktoré “nečakáte”.

Telefonát od starého otca, ktorý je nemocnici na pozorovaní, lebo mal príznaky na porážku. Ísť v piatok poobede do nemocnice je asi sen každého, no ja som musel, so sestrou, lebo nikto iní už nie je, kto by tam mohol.

Pustil som do sveta aspoň korzety.sk, už s rozšírenejšou ponukou tovaru a predal prvé dva kusy. Niečo viac k tomu, chcem napísať v samostatnom článku, ale predtým, by som privítal Váš follow, oplatím. ;)

Čo sa týka spustenia novej testovacej verzie projektu no.1, tak to sme museli z časových dôvodov odložiť. Optimisticky som to videl na štvrtok, postupne som vytriezvel a reálne to vidím na pondelok alebo možno už zajtra, v nedeľu, aj to je teraz s veľkým otáznikom.

Včera-dnes som usporiadal doma skrátený “startup weekend“. Netrvalo to síce 54 hodín, ale cca 21 hodín, spolu s piatimi hodinami spánku a hodinovým jedením a umývaním riadu. Spravili sme toľko toho, čo za týždeň, keď kolega chodí normálne do práce a nestartupuje celý deň. :)

Čo sa týka minulotýždňovej prerábky webu pojistka.org, tak tam sa mi už podarilo predať “prvú” reklamu (400kč), ďalšia ponuka prišla a mám vo výhľade aj ďalších inzerentov. V tom stave, v akom bol web predtým by sa mi to určite nepodarilo. Pripomeňte si to v článku z minulého týždňa – TU.

Každý týždeň mám v pláne rozbehnúť nový projekt (web) alebo obsahom zaplniť domény. Mám domény, nie je ich veľa, ktoré som zaregistroval, ale k ničomu ďalšiemu som sa už nezmohol, pre niektoré z nich to platí, už viac ako dva roky. Rozhodol som sa preto, že sa budem postupne zbavovať už nepotrebných webových stránok a robiť weby “lepšie”.

Zamestnal by som celý svet , keby nebolo okolo toho toľko byrokracie.

A dnes idem po neskutočne dlhej dobe (17dní) behať, začnem tam, kde to všetko začalo, pred dva a pol rokom, na atletickej dráhe za mojou základnou školou. Nasledujúci týždeň veľa napovie, kde sa budem fyzicky nachádzať šiesty mesiac v roku.

Teším!

PS: Na fotke som ja a kolega z Nitry, kývam Vám a pozdravujem, kolega sa tvári vážne, nechcel mi požičať ten svoj nový meč, ktorý kúpil vo výpredaji. :)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.