Kuchyňa je iný šport

Posted by VladoPt on Aug 14, 2011 in Denník |

palacinky s pudingomV prvom rade by som chcel zložiť poklonu všetkým ženám v domácnostiach, maminkám a tiež ženám, ktoré popri tom všetkom domácom zhone dokážu ešte aj podnikať. Úprimne Vás všetky obdivujem. Zisťujem na vlastnej koži, aké ťažké to máte a to ešte ani nerobím všetko, iba väčšinu.

A teraz rekapitulovať. Od pondelka do piatku som vstával vo svojom novom čase(04:50), ale ani jedenkrát sa mi nepodarilo ísť spať v normálnom čase. Pondelok – 01:30, Utorok -  23:00, Streda – 23:30, Štvrtok 04:00, Piatok – 22:30. Áno, vo štvrtok som bol hore do štvrtej rána, vyspal som sa necelú hodinu, v piatok mi bolo skvelo.

Dnes a včera budíček v starom čase(05:50) a na dnešný deň som sa aj dobre vyspal, keď už včera o deviatej, som počítal ovce. Zajtra to však bude opäť zas inak. Nový týždeň, nový začiatok a k tomu ešte ten “pondelok”.

Samozrejme tento týždeň som aj varil. Pekne si tu ten svoj výkon poznamenám: polievka zeleninová, dvakrát vyprážané bravčové karé, dvakrát pečené kuracie stehná, vyprážané rožky s tvarohom v palacinkovom ceste, puding. Všetkým chutilo, nikoho som zatiaľ neotrávil.

K tomu súkromiu ešte asi toľko, že v piatok som bol opäť u kožnej, nabudúce(v piatok) už nemusím a včera som sa vrátil k svojim desaťkilometrovým behom, po necelom mesiaci liečení a štvorkilometrových behoch som to dal a dnes to ani nebolí.

Podnikanie na internete

Zaujímavé, ako to tak teraz pozerám, tu som stihol napísať štyri články, štyri dni po sebe, teraz piaty a na blogu o projekte no.1 až osem článkov za celý týždeň a to ešte neskončil a k tomu ešte halda ďalších textov dodávaných inde + ďalšie texty na splnenie jedného cieľa na august. Nechápem ako som to mohol stihnúť(delegovať, outsourcing), ale pekne, som so sebou spokojný tento týždeň a to píšem len o textoch.

Ďalej sa spoločne predávalo, robil marketing, pracovalo na projekte no.1, prerobil kompletne jeden web a keď tak nad tým rozmýšľam bolo by to ešte jeden taký 47-hodinový deň, aj dva, aby bolo všetko “OK”.

Tak nedeľa môže začať, až keď umyjem pekáááč :)

PS: Samozrejme tento týždeň nebol až taký veselý, v určitých veciach som sa aj sklamal a poučil.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.