Blog projektu no.1

Posted by VladoPt on Aug 11, 2011 in Monetizácia |

Určite ste si už všimli, že môj výmysel – projekt no.1 má svoj vlastný BLOG. Niečo málo som už o tom písal aj tu “doma”. Keď už sa marketing rieši naplno, tak aj písať sa bude naplno. Ide to vlastne jedno s druhým. Uvidíme ako nám to ďalej pôjde. Máme leto a všetci sú tak trochu viac lenivý, než inokedy, čakal som väčšiu podporu. O publisheroch – online kamarátoch ani nehovorím, teda nepíšem, slabá podpora, veľa zbytočných rečí. Inzerenti? Tých je dosť, iba čakajú…

Dnes už sa na blogu projektu no.1 napísali dva články a tretí čaká na dokončenie a zverejnenie. V treťom článku sa dozviete jednu z vecí, čo je pod kapotou, skrytá a zatiaľ neverejná. Takisto sa čaká na zverejnenie. Dosť však bolo rečí. Stačí sledovať.

Články o projekte no.1 – TU.

Follow dať TU.

pošli na vybrali.sme.sk

5 Comments

 • Martin Fencl hovorí:

  Možná budu znít pitomě, ale nikde se na i-makings nemůžu dočíst, co to vlastně obnáší být publisher nebo inzerent? Je to o prodeji backlinků nebo i o jiných formách reklamy?

  Btw: nemáš v plánu poskytovat i vkládání článků do pr webů?

  Měj se pěkně
  Martin

 • vital hovorí:

  Chybaju mi tam nejake zakladne informacie o co vlastne ide. A neviem ci som si to vsimol len ja, ale ten uvod (landing webu) je dost zavadzajuci. Vyzera to ze zelena polozka v menu je aktualny vyber, no nieje tomu tak.

  inak ale drzim palce, nech ti to klapne

 • VladoPt hovorí:

  @Martin Fencl Ahoj, už som Ťa tu dlho nevidel, i keď zas vidím Ťa inde na svojich weboch, kde chodíš dosť pravidelne, asi vieš o čom hovorím, či vlastne píšem :)
  Všetko tam je, publisher vôbec nemusí byť publisher a môže byť len web developer s prehľadným zoznamom svojich stránok s rankami. Vôbec nemusí predávať reklamu, iba mať prehľad o rankoch. To už je na ňom, čo si zvolí pri pridávaní webu do systému. Reklama na weboch v systéme sa predáva akákoľvek, backlinky, bannery, pr články, to už je na inzerentovi, čo bude chcieť.
  Všetko čo to “obnáší být publisher nebo inzerent” nájdeš v FAQ, v podmienkach a pravidlách a najnovšie aj na blogu.
  Nemám v pláne poskytovať vkladanie článkov do pr webov, to nie, nemám vlastný zoznam, nechce sa mi robiť vlastný zoznam, radšej písať články pre tie pr weby a robiť pr weby (už chystám do obehu tretí), ako ich tam vkladať. Viem čo ma stál síl zoznam katalógov, čo mám a i ten už je z časti neaktuálny.
  Ozvi sa ešte a rád Ťa privítam i v systéme, kritikov nikdy nie je dosť, treba vyskúšať ;)
  @vital
  Základné informácie máš presne Tu(myslíš tento úvod, že je zavádzajúci?), potom u mňa na blogu a aj tam na blogu. Myslím, že tých informácii je celkom dosť, nestačí?
  Tiež Ťa tam rád privítam, za skúšku nič nedáš a ináč email sa už píše ;)

 • vital hovorí:

  jasne, ja som si info nasiel, ale bol to skor tip, ze by to chcelo info hned na uvod, aby bolo uz hned na zaciatku kazdemu jasne co ponuka(te) a o co vlastne ide.

  zavadzajuca je len ta polozka v menu “seo sluzby” ktora je familiarne zelena s velkym boxom, ktory ale patri k polozke menu “uvod”.
  a na mail som zvedavy :)

 • VladoPt hovorí:

  Ahááá, tak ty si bol na hlavnej – hlavnej a nie na hlavnej – hlavnej projektu no.1. Je rozdiel byť TU a byť TU. To druhé je to správne, na čom mi najviac záleží. Email bude, na 47-hodinové šichty si len zvykám, ale už vážne, do stredy by som chcel mať všetky emaily odoslané.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.