Bežecká čítanka Miloša Škorpila

Posted by VladoPt on Jan 24, 2013 in Knihy |

Bežecká čítanka Miloša ŠkorpilaTak, ako na základnej, čítanka a šlabikár by Vás mali naučiť dobre čítať a písať, tak bežecká čítanka Miloša Škorpila by Vás mala naučiť dobre behať.

Čítanka nie je ani tak knihou, ale skôr odborné skriptum o behaní napísané osobitným štýlom alá Miloš Škorpil, ktorý sa snaží písať o behu jednoducho a pre všetkých.

Na rozdiel od šlabikára Malá červená kniha o behaní od Scotta Douglasa je čítanka doplnená obrázkami cvikov, správneho držania tela, fotkami z bežeckej školy a ďalšími obrázkami, ktoré Vám ukážu ako a čo robiť pred, počas a po behu.

A k tomu bežeckú čítanku zhltnete za jeden večer pokiaľ si na to nájdete čas. Prečítanie 88. strán je len otázkou pár hodín.

Ak by som si mal vybrať medzi knižkou Scotta a Miloša a mal by som v mešci len na jednu z nich, vybral by som bežeckú čítanku Miloša Škorpila. Miloš to nenapísal tak nudne a fádne, ako Scott. Leviu zásluhu má na tom má aj editor knižky Michal Vítů.

Miloš Škorpil je môj najväčší bežecký vzor a tanečník Bolt sa neho ani v najmenšom nechytá. :)

Knihu môžete napríklad kúpiť tu – http://www.martinus.sk/?uItem=127905

 

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Sborez hovorí:

    Jsem si říkal, že tu přezdívku odněkud znám. Komentoval jsi článek u Tomáše Erlicha. Taky pěknej blog. Běháme spolu na Endomondu Czech. Na mém blogu je proklik :-) Tak ať Ti to běhá.

  • VladoPt hovorí:

    Ďakujem a taktiež Ti prajem veľa nabehaných kilometrov. ;)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.