Ako som opäť prišiel o pekných pár tisíc

Posted by VladoPt on Jan 31, 2013 in Marketing |

Včera som musel do seba dostať množstvo nutteli, aby som ja vôbec dokázal napísať včerajší článok. Zhrešil som na celej čiare, ale donútili ma k tomu okolnosti, ktoré prevážili aj množstvo endorfínov po včerajšom behu. Nič to, nuttelu vybehám, ale toto nerozchodím len tak ľahko. Nebyť včerajšieho behu, ktovie kedy by som zaspal.

google analytics account deletion

Prišiel som o celý účet v google analytics. Neprišiel som o konto, to, to neznamená, ale o jeden celý účet, ktorý bol plný a boli tam dáta z päťdesiatich stránok.

Z desiatich účtov, čo tam mám, mám už len deväť, ale prišiel som o ten najvzácnejšie, najstarší (8rokov) a prvý účet.

Napríklad som prišiel o štatistiky návštevnosti tohto blogu a projektu no.1. :-(

Kde sa stalo chyba?

Pri predaji som kupujúcemu nastavil administrátorské práva a on teraz, o polroka na to “čistil” svoje GA konto a vyčistil načisto aj to moje.

Bol a je to pre mňa najväčší šok, najväčšia chyba za posledných 14 mesiacov, vlastne od vtedy, ako som prišiel o niekoľko tisíc euro. Toto sa ani nedá vyčísliť. Bežný Fero užívateľ nepochopí.

 

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • lucas03 hovorí:

    nechapem, sak v GA sa da dat pravo na dane konto? Ci to musis mat vytvorene profily? A ty si mal profil pre vsetky weby? Aj tak je to sranda, ze to ide len tak zmazat :)

  • VladoPt hovorí:

    Máš účty (max limit 50stránok) – potom profily = webstránky. Profil som mal teda len pre AK1 a ten profil bol v účte s ostatnými 49profilmi=stránkami…jj fakt sranda :-/ potrebujem to nejak restornúť…ale google je…podpora nikde…

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.