Ads.ranky.cz – reklamný systém

Posted by VladoPt on Dec 30, 2012 in Monetizácia |

Ranky.czSystémov, ktoré dlhodobo nemajú problém s platením a oplatia sa použiť na monetizáciu svojich webových stránok je len málo.

Najlepší CZ&SK reklamný systém na predaj spätných odkazov na Vašich bezúdržbových stránkach a na budovanie pasívneho príjmu je ads.ranky.cz. Bez konkurencie.

 Písal som raz o mLinku a bola chyba vôbec tomu venovať čas a spätný odkaz z blogu, ľutujem to doteraz. Jediné dve nezaplatené faktúry, ktoré mám za 29 mesiacov podnikania sú na firmu Levné potraviny s.r.o., ktorá stále prevádzkuje tento neplatiaci reklamný systém.

Dlho som nemal chuť písať o ďalšom podobnom reklamnom systéme, len o tom svojom, ale dnes mi prišlo ďaľších pár stoviek euro, ktoré som chcel ešte zahrnúť do príjmu za rok 2012 a tak pri tejto príležitosti píšem a odporúčam systém firmy Analogic s.r.o.

Príjem 1355€ za celý rok 2012 síce neznie tak skvele, ako 40-tisíc v starej mene, ktorú som mal radšej, ale rovnako poteší a zaplatí odvody do sociálnej poisťovni. ;)

pošli na vybrali.sme.sk

4 Comments

 • Andrej hovorí:

  Suhlas s Ads.Ranky.cz velmi zodpovedna firma, platiaca a ich system je vyborny a prehladny

  Co sa tyka Mlinku taktiez mam podobne skusenosti, neodpisuju na emaily, neplatia, tiez ma u nich niekolko nevyplatenych mesiacov. Myslim ze sa jedna o cisty podvod a veduci tejto firmy uz davno mali stat pred policiou za podvod.

 • Jirka hovorí:

  1355 euro? To je moc hezký výdělek. Zajímalo by mě, z kolika webů to celkem máš, a kolik si tak bereš za umístění jednoho odkazu?

 • VladoPt hovorí:

  @Andrej Ďakujem za komentár. Vieme o tom svoje. ;)
  @Jirka Mal som tam 70 webov, teraz ich je tam 56 a z toho ubudne ešte 12, ktoré sú momentálne v aukcii na webtrhu, dnes som v článku zverejnil presné číslo zárobku webov, ktoré mám v aukcii a 90% ostatných mojich stránok je nastavených na ceny od 5-20kč.

 • Janka hovorí:

  Ads.ranky.cz patrí medzi stabilné firmy, problémom môže byť nižší počet kvalitnejších portálov.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.