9. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Mar 2, 2013 in Denník |

Moja siluetaOd včera publikujem články mimo domov a po naozaj dlhšom čase som si vyšiel na víkend.

Dlhých päť mesiacov som nebol nikde. Vlastne som bol naposledy „niekde“ prvý októbrový víkend a tak som/bol zvedavý, ako sa mi bude dariť neprerušiť „100 článkový cieľ“, teraz, pred koncom, na „ceste“.

Zatiaľ hodnotím na výbornú, lebo tento článok bol už hotový včera.

Cvičenie a beh

Športoval som vo veľkom. Beh pre Dadu v pondelok. Moja prvá odbehnutá 30tka v utorok. Cyklus posilňovania som musel skrátiť na štyri dni, takže som tomu venoval až toľko času, že ako dobre platený a sponzorovaný profesionál. Jedenie, cvičenie, jedenie, rýchla chôdza, jedenie, beh, jedenie a spánok. Tak sa mi to páči, to už nemá čas človek na blbosti a naučí sa využívať čas naozaj efektívne.

Tiltbook.com

Teším sa, ako bude rásť v marci. Môže to byť zaujímavé. Pripravil som turnaje, zariadil web v nových jazykoch a pekné banneríky na propagáciu. Prvýkrát by sme mohli mať za jeden mesiac 2k používateľov.

Projekt no.1

Neviem, ale asi myslím, že to hlavné na hlavnej máme už dobre nakódované. Teraz, používateľské rozhranie, to ťažšie a náročnejšie na čas.

Veľa, veľa práce.

Ostatné

Na marec, uvažujem o redizajne jedného webu, o spustení tématického blogu a vytvorení jedného väčšieho MFA, ale neviem, či sa aspoň jedno z toho stihne spraviť.

Tak toľko na dnes, viac ako pred týždňom, užite si zvyšok víkendu.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.