Zvládol som to

Posted by VladoPt on Aug 28, 2010 in Denník |

palacinky s pudingomVšetky augustové ciele splnené a môžem začať uvažovať nad novými na ďalší mesiac. Predtým než začnem uvažovať nad nimi, zreferujem celý týždeň.

Kamarátove pc sa mi postaralo o hlavný chod nedele. Zistil som identitu jeho procesora. Bol to AMD Athlom XP 2200+ (model thorton) s taktom 1,8ghz. Hlavné je, že procák išiel. Matičnú dosku som nerozbehol. Našiel som k nej dokonca manuál, ale ani pomocou neho som si s ňou vôbec neporadil.

Za 25€ mám nasledujúcu zostavu:

  • matičná doska Syntax SV400 (nefungujúca)
  • procesor AMD Athlon XP 2200+ 1,8ghz (funguje)
  • Apacer 512 MB PC3200 DDR SDRAM (funguje)
  • TEAC DW 548D (funguje)
  • MAXTOR Diamondmax plus 9 – 80GB (funguje)
  • ASUS N6200GE 128mb (funguje)
  • case BigTower (zachovalý)

Myslím, že za dobrú cenu. V pondelok som si ten procesor prehodil do jedného svojho pcečka.

Začiatok týždňa a to v pondelok a utorok som riešil s mojim automechanikom moje auto. Takmer všetko sa spravilo čo sa malo. Ja som už teraz oveľa viac hrdý na svoje auto. Ide a začína vyzerať tak ako by som chcel. Aktuálne fotky som si ešte nestihol spraviť.

Streda bol môj veľký deň. Vôbec nič som v ten deň nestíhal. Práca išla takmer bokom. A čo sa dialo v ten deň? Splnil som si ďalší svoj cieľ na mesiac august. Bolo to kuchtenie palaciniek. Zvládol som ich výrobu takmer úplne sám. Čo to mi bolo treba ukázať na začiatku, ale 13 zo 14 palaciniek som si spravil sám a bez žiadnej pomoci. Na druhý deň, keď som ich už aj jedol, tak boli jedlé :-)

Nasledujúce dni už patrili projektu a aj tie ďalšie mu budú patriť. Treba sa do toho poriadne opreť lebo ešte tam je toho dosť, čo treba poriešiť a vyriešiť a spraviť.

Na koniec ešte dodám, že u godaddy je akcia .info doména za $0,89. Ten kto ich ešte stále nemá dosť, tak nech neváha. S active 24 mi moja druhá zmena držiteľa .sk domény trvá už takmer mesiac. Vraj sa niekde zapotrošil ich list na sk-nice. Svoje príjmy som zodvihol reálne o 30% a investičnému fondu CZEmoney sa tento týždeň tiež celkom darilo.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.