Zub múdrosti

Posted by VladoPt on Aug 24, 2011 in Denník |

zub múdrostiMám asi tak dve hodiny online života, ktoré by som rád využil na napísanie nasledujúceho rekapitulačného článku. Prvé dva dni minulého týždňa som pracoval tak, ako sa len dalo, do jednej v noci.

V stredu, presne pred týždňom, skončili moje trojtýždňové galeje, maminka sa vrátila a ja, ako správny gazda, pripravil slávnostný obed pri ktorom sa viac rozprávalo, ako jedlo. Všetko bolo dokonalé, až kým som večer nezahryzol do bábovky. Kaz zložil ten najmúdrejší zub. Zo zuba mi odpadlo, neviem čo, neviem kam, ale málo to nebolo, určite mi tam niečo chýbalo.

Na druhý deň ráno, som zubára navštívil a on mi ten zub preliečil. Bolesť ma však neprešla, zub sa neliečil, môj režim mi zmenil. Bolesť to však bola veľká, týždeň som ja v noci nespal, ráno som zas nevstal.

Týždeň hlava vo zverakú, vonka teplo, kurva hic, za ten týždeň, nespravil som ani pic.

Tento článok som písal pod vplyvom niekoľkých liekov proti bolesti.

PS: Od 10:30 do 13:00 mi trhali zub múdrosti. Zábery z ambulancie nebolo možné zverejniť, budú použité v ďalšom pokračovaní filmu SAW.

pošli na vybrali.sme.sk

6 Comments

 • lucas03 hovorí:

  Ja som prave uvazoval, ci si dam vytrhnut vsetky 4. Ale asi este rok pockam.

 • VladoPt hovorí:

  Čo? To prečo? Však Ti akurát len vyrastajú, ešte máš málo rokov, počkaj do môjho veku.

 • lucas03 hovorí:

  Lebo uz dva roky ma dost bolia prave ked to najmenej potrebujem. A zubar mi vravi, ze to nedorastie nikdy, proste mam ich dost v zadu. Boli ma to skoro po kazdom jedle a niekedy len tak (v lietadle do espana, na skuskach, na festivaloch tento rok, …). Este asi rok pretrpim a uvidim, ci sa mi nieco v ustach zmeni.

 • eRo hovorí:

  Nie je nič horšie ako bolesť zuba…

 • JaMi hovorí:

  moja zena sa chysta na trhanie zubov a kedze su dost nestastne umiestnene a v zlom stave tak musia ist von chirurgicky a ked mi povedali ze za jeden zub sa bude platit 70-150€ tak ma skoro slak trafil. PS: tych zubov sa bude trhat 4

 • Marek hovorí:

  Ja som na 8.novembra objednaný na zubnú chirurgiu v Prešove. Vyberú mi 5 zubov v úplnej anestézii. Pravdepodobne týždeň budem jesť akurát tak tekutú stravu. Ani nechcem vedieť koľko budú stáť nové zuby.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.