Zbavil som sa bordelu

Posted by VladoPt on Okt 16, 2010 in Denník |

wordpress to freeTrvalo to dva mesiace, kým som dal časť svojich kúpených stránok dokopy. Niekomu to trvá aj dva roky. Konečne mám väčší prehľad o tom, čo som si to kupoval. Teraz viem čo môžem od toho očakávať a čo si môžem dovoliť. Zároveň môžem sústrediť svoje sily zas inde a dokončiť iné projekty a projektíky.

Prvé dva dni som teda úspešne dokončil prerábačky stránok z WP do free. V závere týždňa som už mal z nich celkom pekný prehľad návštevnosti. Celkom ma prekvapili niektoré stránky, čo sa v nich vlastne skrývalo dva mesiace. Prekvapila ma tiež rýchla reakcia seznamu na zmeny, ktoré som robil na weboch. Prakticky hneď sa to prejavilo vo výsledkoch vyhľadávania. Dá sa povedať, že už teraz mám srdce na svojom mieste a mám aj taký ten lepší pocit.

V priebehu nasledujúcich dní som už mal iné starosti alebo skôr radosti. Však moja práca je vlastne moje hobby. Baví ma a robím ju rád. Venoval som sa počítačom. V stredu som robil poriadky v jednom rodinnom počítači. Štvrtok zas preberal tovar na poskladanie počítača pre priateľku kamaráta. V piatok sme mali zas rodinné stretko. Stihol som tak akurát napísať článok a susedovi pomôcť zapojiť harddisk do počítača :-)

V poslednom období je na tom webtrhu nejak veľa zmien. Článkov budem preto písať viac. Včera som už prakticky začal i keď ten článok je však skôr pre investorov. Medzi moje ciele na október pribudli dva nové. Jeden som tam pridal ešte včera a súvisí s článkami. Druhý som pridal teraz a súvisí so stránkami.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.