Záver najkratšieho mesiaca

Posted by VladoPt on Feb 27, 2011 in Denník |

cesta na letiskoZmena je život a tak aj ja som vymenil rekapitulačnú sobotu za nedeľu. Ako pozerám, tak nemenil som len ja, ale aj wordpress.

Posledný týždeň najkratšieho mesiaca bol náročný. V pondelok som mal podobné pocity, ako kedysi, keď som prišiel prvý deň do školy po prázdninách. Našťastie som sa rozbehol a v pondelok a aj v utorok som spravil, ale aj napísal to, čo som chcel.

V stredu som už začal so svojimi aktualizáciami a kontrolami. Ráno som sa však nešťastne rozhodol, že najskôr napíšem a odpíšem na emaily a súkromné správy. Celé doobedu som sa venoval len týmto sekretárskym prácam. Z čoho som nebol vôbec nadšený. Vďaka tomu som toho potom už v stredu veľa neprekontroloval. Škoda.

Vo štvrtok som mal v pláne začať si plniť športový cieľ. Chcel som sa ísť korčuľovať na zimný štadión do veľkomesta. Nebol som, v polovici cesty som musel auto otočiť naspäť, pre istotu. Z bezpečnostných dôvodov. Odtrhla sa mi brzdová platnička a tak som potom doma pracoval na iných cieľoch.

Pred troma týždňami mal môj kamarát a spolužiak (v jasličkách, v škôlke, na základnej, na strednej) jubilejné 25. narodeniny. Samozrejme som mu poslal gratulačnú sms. Pracuje ako kamionista a ozval sa mi asi až po týždni, keď už bol doma na Slovensku. Na tento piatok sme dohodli stretnutie. V piatok som teda prvý krát v tomto roku navštívil  jeden miestny podnik. Viem určite, že minimálne rok som nesedel viac ako dve hodiny v nejakom podniku. S kamarátom som sa nevidel minimálne rok. Tak sa mi vidí,  že aj za jeho účasti  som si pred rokom naposledy užíval život v miestnych podnikoch. Už vtedy som však nepil a nefajčil a ani sa veľmi nezabával a tak už som vyčnieval a užíval si v úvodzovkách. Až dnes ráno som si všimol čo si pridal kamarát na nástenku na facebooku.

Je pravda, že ozajstní kamaráti môžu stráviť dlhé periódy času bez toho, aby sa navzájom kontaktovali alebo videli. Nikdy nezapochybujú nad tým priateľstvom. Títo priatelia, keď sa stretnú, hneď na všetko nadväzujú, akoby sa rozprávali včera, bez ohľadu na čas, keď sa nevideli, alebo boli od seba vzdialení. Ak máš takých ……kamarátov, môžeš skopírovať. Oni budú vedieť, ktorí to sú..

Celkom mi to sedí na ten piatok.

Nuž a včera som pokračoval vo veľkých aktualizáciách a kontrolách a dnes by som mal mať túto prácu za sebou. Budem veľmi rád, keď sa mi to podarí.

Už teraz som však unavený ako ťažný kôň a najradšej by som si ľahol do postele a spal a zobudil sa až zajtra, v pondelok. Tento sen si však určite nesplním. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.