Zas len rekapitulujem

Posted by VladoPt on Okt 3, 2011 in Denník |

ja bežec Je pondelok večer, po jedenástej a ja mám za sebou ďalší úžasný deň. Cez víkend som sa dozvedel, že opäť robím taxi a v pondelok rodinne cestujem(e) do veľkomesta, zas som mal skazené plány. So super pocitom, som vstával cez víkend z postele, zlomený, niekedy poobede, mohlo byť tak jedna-dve.

Zajtra rodinne cestujem(e) zas, zas ráno a už teraz, z týchto písmen, badať moje nadšenie. Minulý týždeň som musel cestovať v utorok, stredu, štvrtok. V piatok som si plánoval a dačo aj robil, v sobotu fakturoval a v nedeľu nič nerobil.

Nikdy som asi nebol viac sklamaný z toho, že nič nerobím ako teraz a keď si ešte predstavím, čo všetko chcem…a čo musím robiť, no bude to o hubu a ktovie čo ešte bude.

Rekapitulovať vlastne ani nie čo, celý minulý týždeň som buď doma staral sa, spal a robili sme auto.

Moje smelé plány na tento týždeň. Dokončiť veľké aktualizácie a kontroly, zhodnotiť mesiac september, pripraviť účtovníčke papiere, zajtra “niečo” pridať na blog.

Kanec filma, dobrú noc.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.