Začíname…

Posted by VladoPt on Máj 2, 2010 in Ostatné |

Earth_in_hand_copy_normal

Po mesiaci od kúpy tejto domény pre môj blog som to celé ako-tak konečne rozbehol a zároveň som sa aj osobne zoznámil s prácou na najlepšom redakčnom systéme WordPress. Bolo už treba, nechcel som zaostávať za dobou a určite mi to bude potrebné aj potom pre prácu.Dostal som sa k tomu aj hlavne preto, lebo minulý týždeň som sa dozvedel termín skúšok na vodičák a predtým som si povedal, že keď už budem vedieť termín skúšok, tak nebudem robiť nič nové a nič čo zabere veľa času, ale hlavne učiť sa testy a môžem sa pochváliť, že to tak aj bolo a  hlavný podiel času dňa som venoval testom, ktoré ma čakajú v stredu.

V stredu ma čaká aj príprava na podnikanie na úrade práce a mala by byť rozdelená do tri až päť dní, takže ma čaká asi ďaľší týždeň, počas ktorého veľa toho nespravím na nete.

V prvom článku na mojom blogu by som mal spomenúť, o čom budem vlastne písať, teda bude to séria článkov o mne a podnikaní na internete, alebo aj inak povedané/napísané o zarábaní na internete, o tvorbe webových stránok a o všetkom okolo toho.

Spomenul som prípravu na podnikanie o pár riadkov vyššie a z toho si môžte vyvodiť, či som podnikateľ alebo nie som, ale priznávam, ešte nie som, ale tento mesiac je ten mesiac, v ktorom by sa všetko malo zmeniť a ja by som mal postúpiť do vyššej úrovne a mal by sa zo mňa stať živnostník.

Dúfam, že to tak aj bude a držte mi palce, bo streda sa blíži, zajtra generálka pred skúškami, utorok kondičná jazda a v stredu idem nato…a teraz idem do postele, lebo brucho plné, hlava padá, oči sa zatvárajú a mozog viac nevymyslí, čo by napísal…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.