Začínam chudnutím

Posted by VladoPt on Mar 25, 2012 in Šport |

puding piškóty lekvárPredchádzajúce mesiace zanechali na mojej postave výrazné stopy. Nemôžem sa však čudovať. Od predposledného článku som sa nie príliš zdravo stravoval, vlastne nestravoval som sa vôbec zdravo, životospráva žiadna.

Väčšinou som vstával niekedy neskoro poobede o štvrtej-piatej a tak som zvykol jesť, teda skôr žrať len raz za deň a to tak, že do prasknutia.

Chodil som aj behávať a vtedy som musel vstať o čosi skôr a hlavne nejesť pred behaním, bo s plným bruchom to moc nebehá. Z toho bolo potom “jedenie” len o siedmej večer a za tým pred spaním niečo sladké, väčšinou čokoláda z billy, značky clever s celými orechmi alebo piškóty, to najväčšie balenie. Takto to bolo väčšinou cez týždeň, cez víkend to bolo pred spaním niečo tuhô a pivo.

Tak nastal čas zbaviť sa pár kíl, kotel rastie a natlačiť sa viem už len do dvoch riflí, kupovať nové nemienim. Nastala kritická situácia. Moja váha sa blížila k stovke.

S chudnutím som začal v stredu, s 50% ruským detoxom. 100% je dva dni len o vode. Stačil mi jeden deň, i keď som sa predtým večer, v utorok dobre napráskal, mohlo to byť aj 100%.

Nasadil som CKD. Bližšie budem o tejto diéte písať v samostatnom článku, mám s tým bohaté skúsenosti a teraz k číslam a mojej postave.

Meriam 189cm a vážil som 97,5kg, bez oblečenia, v stredu ráno.

Hrudník 107
Brucho 107
Biceps 36
Stehno 64
Lýtko 40

V tabuľke je to tak, ako to v skutočnosti je, brucho som samozrejme vypučil, ako som len vedel, žiadne zoštíhlenie a klamanie samého seba.

Prečo to píšem na blog? Vždy mi to pomohlo, pri dosahovaní akéhokoľvek malého alebo veľkého cieľa, je to väčšia motivácia niečo dokázať a ukázať svetu, že to skutočne ide a mimochodom takto verejne som sa o svojej váhe a mierach s nikým nebavil a nikde to nevystavoval. Budete tu takto môcť sledovať moje pokroky.

“Hurá do boja s váhou.”

PS: Dnes je oficiálne zahájenie bežeckej sezóny, dnes určite vybehnem a určite to odporúčam aj Vám, počasie je dnes opäť na to ako stvorené. ;)

PS: To na obrázku je moje dielo ešte z roku 2010.

pošli na vybrali.sme.sk

8 Comments

 • Ivanka hovorí:

  Držím palce braček :)

 • JaMi hovorí:

  drzim palce s dietou, my doma uz druhy mesiac drzime redukcnu dietu a u mna su vysledky v pohode a za dva mesiace cca 14KG dole, dostat sa tak na tvoju 100 tak je zo mna pavuk :)

 • VladoPt hovorí:

  Ďakujem Vám, budem sa snažiť držať, zaplavím sa prácou, aby som mal čas len na to základné jedlo a jedlo naviac ani len nepomyslel. @JaMi a ty aj cvičíš?

 • JaMi hovorí:

  VladoPT > necvicim lebo to by som uz chudol moc rychlo co nie je ziaduce :)

 • mkurri hovorí:

  Hodně štěstí, taky jsem to rozjel.
  Od září do prosince jsem nabral asi 10kg, tak to musím dát dolů. 5 jsem měl dole za 10dnů nízkosacharidové stravy a teď váha moc neklesá, ale cítím, že tuky se mění za svaly. To není špatné, ale kdyby se mi podařilo dát dolů tak 8-10kg bylo by to dobré…
  Jinak píšu o tom na blogu(podpis)

 • VladoPt hovorí:

  Ďakujem Ti, ja som sa celý rok snažil niečo viac schudnúť a nejak sa mi nedarilo, vždy som sa držal okolo 90kg, teraz už ale tú deväťdesiatku chcem pokoriť, bezpodmienečne. Najprv schudnúť a potom meniť a naberať svaly a ináč to tvoje obdobie od “záři do prosinca” som si všimol, nemal si vtedy dlho žiadny záznam na endomonde, všimol som si to. Blog som čítal, takže som v obraze a už dávnejšie tam máš odo mňa aj follow ;)

 • Minec hovorí:

  Držím palce :-) Pred rokom som skúšal sacharidové vlny spolu s 2x do týždňa behom (cca 3-5km) a posilkou (2x do týždňa). Za 2 týždne 4-5kg dole.

  Ale nebolo to moc fajn, skôr ti odporúčam jesť viac zdravého a každé 3 hodiny a neskúšať diéty, skončí to väčšinou jo-jo efektom…

 • VladoPt hovorí:

  Vďaka Ti. A ty si mal nejaký problém s váhou? Na fotke nevyzeráš nato, že by si potreboval schudnúť. Ja mám pevnú vôľu, keď chcem, takže s jojom si hravo poradím :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.