Veľkonočný týždeň

Posted by VladoPt on Apr 30, 2011 in Denník |

sensu latoVčera sa celý svet tešil zo svadby storočia, plešatý princ William a princezná Catherine si povedali svoje áno pred zrakmi dvoch miliárd ľudí. Včera začalo Slovensko žiť hokejom.  Začali 75. majstrovstvá v ľadovom hokeji. Väčšina z nás bude hrdá na to, že je zo Slovenska, ale iba dva týždne, potom sa to dá všetko zas do normálu.

Na Slovensku sa bude pohybovať množstvo extrémistov, budú oslavovať slovenský štát, ale teraz vláde a policajtom nebudú vadiť ľudia oblečený v slovenských rovnošatách a so slovenskými vlajkami, nebudú to ľudia pospolitý, ale iba také tie ovce, čo večne mudrujú a k tomu, že sú zo Slovenska sa o dva týždne už ani nepriznajú. Ulice budú plné hlinkovej mládeže, autá budú o niečo slovenskejšie a starší extrémisti si zaspomínajú na Tisa a prvú slovenskú republiku.

Prvého mája, teda už zajtra sa všetci budeme tešiť už zo sedemročného manželstva s európskou úniou. 1. mája 2004 sme sa stali súčasťou európskeho superštátu. Ríša sa neustále rozširuje a čoskoro sa dočkáme aj nájazdu Turkov.

Dnes som napísal extrémne dlhý predslov, asi som extrémista. Bude to asi aj tým, že som tento týždeň málo robil a nie je veľmi o čom písať. Od nedele do utorka rodinka. V stredu menšie aktualizácie a od štvrtku moja koncomesačná klasika. Mám na krku veľké aktualizácie a kontroly a tým mám o víkend postarané.

Čo dodať? Hurá do práce!

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.