Vedľa ako tá jedľa

Posted by VladoPt on Okt 9, 2011 in Denník |

strom rybníkNapísal som to jasne, som vedľa jak tá jedľa a začínam mať starosti. Ďalší týždeň čo som prakticky nerobil nič. Rok som mal ideálne prostredie a teraz sa už dva mesiace hľadám v tme.

Niekoľko hodín práce bez toho, aby ma niečo okolo zaujímalo, to bolo to, čo mňa rok, doma tešilo. Teraz ma už neteší nič.

Nebaví ma nič nerobiť, nebaví ma nič netvoriť, nebaví ma robiť nič. Neaktualizoval som a neprekontroloval som stále nič. Prvá menšia krízička.

Aktualizoval som trocha ciele, teda len presunul. :(

 


pošli na vybrali.sme.sk

7 Comments

 • Marek hovorí:

  No tak to poznám. Pravdepodobne ide vyhorenie. Dosť ťažko sa človek toho zbavuje. U mňa to zvyčajne trvá len niekoľko týždňov raz ročne, ale za posledných 10 rokov som mal už aj obdobia, kedy som bol psychicky úplne na dne. Zväčša som to riešil nejakou radikálnou zmenou. Tie menšie tzv. raz ročné vyhorenia, tak to som mal vždy šťastie, najčastejšie ma nakopol úplne nový projekt, ktorý ma nadchol a zrazu som mal opäť chuť na všetko.

 • mkurri hovorí:

  Já to řeším už od července, ale naštěstí mě to nějak extra nevadí… Psal jsem o tom předtím i na blogu. Je sice možná nepříjemné, ale zase stejně vím, že se nic zásadního neděje.

 • VladoPt hovorí:

  @Marek Možno ide o to vyhorenie. Napríklad nerád robím len 5 minút. A tak to posledné týždne bolo. Zvyčajne som si spokojne sadol k PC, povzdychol, ááá super, konečne robím(dúfam aspoň tri hodiny) a potom nečakane o 5 minút ááá zas som dorobil, lebo to a to musím inde(mimo PC) robiť. Potom veľmi nie je chuť robiť, keď sa to do dňa aj 3 až 5-krát opakuje. No komu by sa tak chcelo robiť…
  @mkurri Čítal som. Teba to fakt nemusí trápiť, ty to máš doma troška inak, ty proste nemusíš.

 • Marek hovorí:

  Aha, takže tak. Aj toto riešim každý deň. Pracujem na nejakej dlhodobejšej zákazke na ktorú sa sústredím a do toho ma každú chvíľu niekto vyruší s dotazom: počuj toto treba hneď urobiť, tak to urobím a opäť sa sústredím na projekt a opäť vyrušenie, lebo niečo horí a musí to byť hneď spravené. Tak toto ma rozčuľuje najviac. Potom sa tá dlhodobá vec naťahuje, ja som unavený, nesústredený a potom to aj tak vyzerá.

 • VladoPt hovorí:

  Otázka priorít.

 • Veľký dôraz sa stále kladie na sociálne využitie platformy, social design, social web a social commerce.

 • PATWIST hovorí:

  Zdravím, odporúčam zaujímavý článok na podobnú temu: http://blog.jifi.eu/psani-a-osobni-rozvoj/zazil-jsem-kreativni-blok-a-pak-boom/ BTW: Zmaž ten posledný SPAM komentár od Richard Dunarause ;-)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.