Variaci týždeň

Posted by VladoPt on Aug 8, 2011 in Denník |

kuracie stehná štvrtePo prvom kompletnom týždni, ako šéf zisťujem, že na podnikanie mám čas 2-3hodinky. Počas tých pár hodín pracujem naplno a môžem sa v kľude sústrediť na to čo robím. A okrem toho musím myslieť na viacero ďalších domácich záležitostí, ktoré treba spraviť alebo vybaviť.

Moja bilancia po prvom týždni je taká, že zo siedmich dní som dva dni vôbec nejedol, pil iba vodu a od štvrtka začal pravidelne vstávať už od 04:50, aby som sa stihol o všetko postarať. Mám doma dve dospelé deti. :)

Vo štvrtok som bilancoval a ukončil mesiac júl, nebola to žiadna sláva, stačí pozrieť ciele a čo všetko sa mi nepodarilo. V piatok som bol u kožnej, už tam chodím mesiac, pravidelne každý piatok. Poslala ma k plastickej chirurgičke. Cez víkend som varil, v sobotu som sa dostal z kuchyne poobede, stihol napísať článok na blog o projekte no.1 a v nedeľu som opäť varil a stanovil nové ciele a konečne sa dostal do postele pred deviatou.

Som zvedavý čo ma tento režim bude “stáť”. Kilá zhodím určite rýchlejšie, ako som si myslel.

PS: Dobrú chuť, to som varil ja. :)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.