Úspešné ukončenie týždňa

Posted by VladoPt on Aug 8, 2010 in Denník |

Dnes je nedeľa a články o mne a internetovom podnikaní som zatiaľ vždy písal v sobotu doobeda. Musel som to zmeniť lebo v sobotu mi to tentokrát nevychádzalo. Doobeda som sa bol pučiť s činkami a to zabere spolu so sprchou dve a pol hodiny.

31. týždeň tohto roka bude zatiaľ patriť medzi tie najúspešnejšie týždne tohto roka. Beriem to, ale z pohľadu toho čo som získal a nie z toho čo som zarobil. Prejdime, ale rovno k veci a k rekapitulácii týždňa.

V pondelok som začal pracovať na oprave chýb a meta tagov na mojej druhej stránke o počasí. Poopravovať a pomeniť a popridávať všetko potrebné na vyše 30 htmlkách dalo zabrať a zabralo to celý pondelňajší deň. Okrem toho sa mi podarilo zarobiť aj pár éčok na predaji odkazov na dvoch mojich stránkach.

Nasledujúci deň v utorok sa konečne zistilo čo bolo s mojim autom a prečo jednoducho nedošlo tam, kde som potreboval. Kamoš zistil, že baterka je na chybe a nedobíjalo ju tak ako malo. Teda vôbec, keď to zmeral. Hlavná vec, že baterka vraj bola nová, kupovaná v decembri minulého roka. Ktovie čo bolo na tom naozaj pravdy. Ja na auto momentálne s prepáčením serem lebo v poslednej dobe mi zabralo množstvo času. Nech si stojí na parkovisku a čaká na novú baterku. Teraz už nemám čas sa mu venovať. Momentálne aj tak mám vybaviť len jednu záležitosť mimo môjho mesta.

V stredu som začal registrovať stránku o počasí do katalógov. Ako som to tak registroval tak som zistil, že niektoré zaspaté katalógy sa prebrali a iné upadli do zabudnutia. Registroval som to do všetkých čo mám v databáze. Momentálne to je 467 a zabralo mi to tri dni s pomocou kamaráta. Samozrejme tri dni preto lebo celé tri dni som nemohol len registrovať.

Stred týždňa ma potešil aj dlho očakávanou dotáciou z úradu práce. Hneď v ten deň som vložil do subregu na nákup domén prvých 400€. V prepočte na české koruny to bolo skoro desať tisíc korún.

Od tohto dňa sa mi výrazne zdvihla nálada k lepšiumu a zvýšil som aj obrátky. Okamžite som začal riešiť prevody domén pod subreg. Momentálne jednej generickej domény, ktorú hosťujem u pipni.cz a druhej slovenskej domény, ktorá je u active 24. Som zvedavý, ktorá bude mať prevod skôr za sebou.

Využil som aj špeciálnu registráciu. Listoval som si expirované slovenské domény a jedna mi tam padla do oka. I keď moc neverím tomu, že sa na mňa usmeje štastie. Inak som nič nové neregistroval. V priebehu nasledujúceho týždňa to, ale chcem zmeniť. To by bolo asi všetko k stredajšiemu dňu a štvrtku.

V piatok som dokončil registráciu, hurá. Počas dvoch týždňov som si prešiel každú jednu trojpísmenkovú českú doménu. V piatok som to už prešiel do posledného písmenka. Niečo som tam objavil čo stojí za registráciu. Celkové hodnotenie je ale, že nič moc. Trojpísmenkové som pozeral preto lebo chcem na nich postaviť niekoľko mojich bezúdržbových katalógov. To je môj hlavný plán do ďalších týždňov. Okrem toho som svoje portfólio rozšíril v piatok kúpou ďalších stránok s nejakým tým pagerankom. Takže aj im sa budem musieť povenovať a troška ich dať do poriadku.

Prišla sobota, doobedu som si poriadne zacvičil. Uff, mám svalovku na ramenách a chrbte. Poobede sme sa už s kamošom pustili do nových vecí na mojej pracovnej stránke. Doplnili pár nových polí do databázy, naviazali to všetko a teraz pracujeme…ďalej…na čom?

No čoskoro to uzre svetlo sveta ak pôjde všetko podľa plánu. Taktiež aj v sobotu sa mi podarilo získať skvelým obchodom pre mňa niekoľko nových stránok. Teraz som sa už priblížil na dostrel k jednému z mojich augustových cieľov.

Celkové hodnotenie týždňa, bol mimoriadne úspešný. Som spokojný so všetkým čo som získal a za akú cenu. Teraz už len dokončiť pár nedokončených projektov, povenovať sa novým stránkam a začať vyrábať katalógy. Nespokojný som s mojim autom a tým, že asi posledné štyri dni som šiel do postele po desiatej hodine večernej. Dnes dúfam budem spať pred desiatou :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.