Úplne mimo

Posted by VladoPt on Apr 16, 2011 in Denník |

MuflónPočas uplynulého týždňa som strácal čas a vôbec, ale vôbec som sa nevyspal, ani jeden deň. Všetko to začalo v nedeľu. Miesto toho, aby som išiel počítať ovečky a žiť si svoj sen, tak som pozeral filmy do pol druhej v noci.

Síce som ráno vstal z postele, tak ako vždy, následne dve hodiny fungoval, ale potom môj systém zvolil režim spánku. Oddych som si musel dopriať aj v utorok ráno, i keď o niečo kratší. Chcel som dobehnúť aspoň niečo, čo som zameškal.

Som na seba maximálne naštvaný, že som si vybral v nedeľu večer zábavu(filmy) miesto oddychu(spánku). Mohlo byť všetko inak a ja som mohol byť vo “forme”. Len ťažko sa myslí, tvorí a vôbec robí niečo, keď už dve hodiny po budíčku myslíte na to, kedy už bude večer a Vy budete môcť ísť opäť do postele.

Nemá zmysel rozoberať ďalšie drobnosti. S týmto týždňom určite nebudem spokojný. Mám síce dva dni do jeho konca, ale neroztrhám sa už teraz kvôli tomu. Je predsa víkend.

Základ bude dobre si oddýchnuť(vyspať sa) počas víkendu a nepredlžovať večeri a dobre začať v pondelok.

 

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.