Ubytovanie v Olomouci

Posted by VladoPt on Jan 4, 2013 in Cestovanie |

ubytovňa lektorov Vančurova OlomoucUbytovanie v Olomouci som si hľadal na poslednú chvíľu až počas pobytu v Ostrave.

Po skúsenosti s vynikajúcim ubytovaním v Brne som opäť hľadal lacné ubytovanie niekde na „kolejích“, ale už bližšie k centru mesta, nechcelo sa mi príliš chodiť, keď už som mal pred sebou ten prvý vážnejší bežecký pretek.

Zajednal som si jednolôžkovú izbu Univerzity Palackého v Olomouci, v ubytovni Vančurova, v ubytovni pre lektorov, v centre Olomouca. Celý proces rezervácie cez email trval len 10minút!

Cena ubytovania bola len o tri koruny drahšia ako v Brne, ale 603kč(25euro)/noc za súkromie, vlastnú sprchu, záchod, TV, chladničku a rýchlejší internet, než mám doma, nie je až tak strašne veľa za nadštandardné vybavenie.

Ubytovanie v Olomouci síce trochu viac vŕzgalo, bolo počuť každý krok ubytovaných hostí, vďaka starej drevenej podlahe, záchod bol trocha rozheganý a voda zo sprchy tiekla len cez pár dierok, musím však hodnotiť ubytovovanie na Vančurovej 2 kladne, ako dobré, ale nie lepšie, ako to v Brne.

Takže i tak odporúčam, viac informácií získate kliknutím na nasledujúci odkaz! ;)

Ubytovňa Vančurova

 

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.