Ubytovanie v Banskej Bystrici – Hotel Lux

Posted by VladoPt on Feb 11, 2013 in Cestovanie |

hotel lux Banská BystricaNajdrahšie a najluxusnejšie ubytovanie, ktoré som si doteraz doprial bolo počas polmaratónskeho víkendu v Banskej Bystrici, minulý rok, v hoteli LUX a to bolo ešte so zľavou, za 35€(900kč)/jedna noc. :)

Hotel Lux nepôsobí na prvý pohľad veľmi lákavo, pripomína starú socialistickú bytovku na predmestí Kyjeva a ten pútač Coca-Cola, ktorý sa dal na strechu budovy má asi vypovedať o tom, že už tu máme kapitalizmus.

Myslím, že hoteli by mali dbať aj na svoj zovňajšok, ale ak to budeme hodnotiť, ako človeka, podľa toho, čo sa skrýva v jeho vnútri, musím tento trojhviezdičkový hotel hodnotiť kladne a zaslúži si za to pozitívnejšiu reklamu.

S ubytovaním som bol spokojný, bolo tam čisto, doslova až sterilne, kúpeľňa nablískaná, prkínko sa lesklo, pokojské tam odvádzajú dobrú prácu, ak by som sa dal na kariéru Dextera, tak jednu z nich si na „úklid“ najmem.

Ale ináč, ja nepotrebujem veľa, sprcha, posteľ, internet a som spokojný, mám čo potrebujem.

Prvýkrát v živote som zvažoval, že ako správny hosť čórknem uterák na pamiatku, bolo ich tam toľko, jeden by im určite nechýbal. :)

Na záver musím poznamenať, že som mal štandard – dvojlôžkovú izbu a platil za jednolôžkovú, viď. – cenník ubytovania Hotel Lux a fotogalériu v ktorej je aj faktúra.

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

  • roman P hovorí:

    hotel lux.. tak ja som tam bol tiez :) )) stravil som tam noc pred statnicovu… (nie velmy najprijemnejsi zazitok :) ) ,a ako hotel tiez hodnotim vcelku dobre, bolo to na standarnej urovni… co ma asi najviac ocarilo bola zahradna restauracia na terase… kopa zelene… jedlo tiez standar.. mierne vecsie porcie.. ale ako dalo sa… … tu statnicu som nakoniec aj spravil :) ) … konala sa v protilahlej budove asi 50m od hotela :) )

  • VladoPt hovorí:

    tak teda prečo to bol nie veľmi najpríjemnejší zážitok? :D

  • David hovorí:

    Jednou jsem za 800 Kč na noc sehnal penzionek na okraji Ostravy. Ceně teda vůbec neodpovídal, ale stejně byl nejlepší, protože jsem tam byl s holčinou, co jsem před hodinou potkal poprvé a celou noc jsme nespali :-D

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.