Týždeň venovaný článkom

Posted by VladoPt on Nov 6, 2010 in Denník |

little man with penDneska by som to už nemal prehnať s písaním.  Venovať sa dlhšie rekapitulácii týždňa nemá veľký význam. Každý čo to tu číta asi tuší, prečo. :-)

V nedeľu som mal na programe aktualizovať jednu zo svojich webových stránok. Podarilo sa.

V pondelok bol sviatok všetkých svätých a tak ako aj ostatní, tak aj my s rodinkou sme si boli uctiť pamiatku zosnulých. Priznám sa nebolo mi najlepšie, ale o tom budem písať neskôr.

V utorok, stredu a piatok som konečne dopísal a napísal články, ktoré som už mal v pláne dlhšiu dobu. Vo štvrtok  som potom znova aktualizoval jeden svoj projekt a zhodnotil si mesiac. Takmer všetky ciele na mesiac október sa mi podarilo splniť.

Mal by som byť teraz asi spokojný, nie? Vôbec tomu tak nie je. Dostal som sa síce výraznejšie nad výdavky, ale nie je to dlhodobejšieho rázu. Kvôli opatreniam, ktoré som musel spraviť na niektorých stránkach mi tento mesiac príjmy určite nestúpnu. Naopak bude to menej, ako v predchádzajúcom mesiaci.

Možno ma niečo prekvapí a príde nečakaná ponuka, ale to je len predpoklad. Znova som si aktualizoval ciele  na mesiac november. Nastavil som si ich tak, ako ich teraz reálne vidím. Výdavkový cieľ je už fakt len taký symbolický. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.