Týždeň prázdnin v Nitre

Posted by VladoPt on Júl 24, 2012 in Cestovanie |

nitraLepší názov článku som nevedel vymyslieť, ale myslím, že to je asi ten najvhodnejší nadpis a najviac mi k tomu minulému týždňu sedí. Od pondelka do nedele (od 16.7. do 22.7.) som bol v Nitre u “kolegu” a išiel som tam s dvomi hlavnými cieľmi.

Posunúť práce na novej verzii projektu no.1, hlavne na sekcii určenej pre inzerentov a zabehnúť na 26.narodeniny, 26 kilometrov.

Podarilo sa mi zabehnúť “len” 26. kilometrov, lebo na projekt no.1 sme nemali čas alebo to je len výhovorka a robíme prázdninovým tempom, no, nestíhali sme, športovalo sa.

Aspoň externé odkazy vo výpise webov sa spravili a môžete vidieť aké odkazy máte na webe, už aj v novej verzii.

Takže, prišiel som do Nitry o 15:30 v pondelok, kým sme sa vymotali v meste, najedli, bolo osem hodín večer a ja som sa rozhodol, že si dám na privítanie aspoň “ovál” a dvanásťminútovku v časti Chrenová, v areáli základnej školy, ktorá bola najbližšie a najvhodnejšia pre tento krátky beh.

Program na druhý deň pokračoval opäť behom, mal som narodeniny a tak som bežal toľko, koľko som už zažil svojich narodenín, 26. Narodeniny som po behu zapil jedným pohárikom vodky.

Streda, kajakovanie, čo Vám budem hovoriť/písať, treba vyskúšať, každú stredu pokiaľ je pekne, máte možnosť splavovať Nitru, hodina = 5€, ani domáci o tom nevedeli, že takú možnosť tam majú a je to absolútne bezpečné, neprevrátite sa, iba ak by ste chceli a je to dobré posilňovanie chrbta a ramien. Ak by som mal možnosť chodiť kajakovať pravidelne, neváham a som tam každú stredu.

Štvrtok, ranný bežecký výstup na Zobor s kamošom, ktorého som si našiel cez Endomondo, cca 11 kilometrov. Petra poznám už od marca, keď mi požičal pulzometer a teraz mi dokonca daroval trailové boty Asics duomax, jemu nesadli a žiaľ ani mne, ale to som zistil až keď som si bol zabehať doma. Škoda toho.

Piatok, ranný dvojkilometrový výklus po chrenovej. Od 16:00 “akcia”, abo ináč “chlapský výjazd”, pivkárčenie v Nitre až do polnoci, prvýkrát v živote som hral bowling a raz som dokonca vyhral jednu z troch desať kolových hier a porazil Jozefa, ktorý nechápal ako hádžem 30km/hod. rýchlosťou a tak keď to videl, ako vládzem, tak nám zariadil brigádu na jeho nedávno kúpenom dome (taký by som chcel) v hode štrku lopatou, cieľom súťaže/brigády bolo odhádzať štrk pre tri domy o meter ďalej od jeho domu, podarilo sa a stihlo sme to ešte v sobotu.

Celkom zábavný to víkend, týždeň, aj keď musím dodať, opäť som prišiel unavený domov ako pes.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.