Týždeň na gauči a ja ako tajný darca

Posted by VladoPt on Okt 23, 2011 in Denník |

palecPrežil som najnáročnejší týždeň tohto roku. Definitívne som sa rozhodol spríjemniť si prostredie v ktorom trávim najviac času, pracujem, spím a cvičím, moju izbičku. Majster-kamarát bol pozrieť izbu večer, v sobotu a ja som začal s vysťahovaním poobede, v nedeľu.

Rozlúčil som sa s posteľou na štyri noci a prešiel som na neštandardnú manuálnu prácu a noci strávené na gauči. Spríjemniť izbu = stierkovať, maľovať, vymeniť koberce za plávajúcu podlahu a tak znepríjemniť život susedom búchaním, vŕtaním a hlukom.

S hlavnými prácami sme skončili v stredu, s vedľajšími vo štvrtok, posledné poriadky som robil včera. Ja sa s prachom nemusím a na všetko som bol tento týždeň v domácnosti sám, tak iná možnosť ako sa tomu vyhnúť nebola. Poriadky  som robil iba ja a to som alergik, atopik a pokožku mám jemnejšiu než žena. Som z toho maximálne zničený, najradšej by som si teraz ľahol a zobudil sa o dva dni, už teraz sa mi drieme a ledva hľadím na pc, na šiestich prstoch mám ranky, ktoré môžete vidieť aj tu, na obrázku môjho palca, ledva si s tým zaviažem šnúrky na topánkach.

Mojej izbe budem venovať samostatný článok, tak o tom potom.

Ja ako predčasný Mikuláš v materskej škole

materská škola a hračkyZaujalo

Objavil  som “team” mladých, ktorí tvorí dropshippingové internetové obchody postavené na prestashope. Zapáčilo sa mi to, je to lacný a jednoduchý spôsob, ako “niečo” zarobiť na webe. Robia to svižně a dokonca to aj dražia v aukcii na webtrhu.

Toľko na dnes k môjmu poslednému týždňu.

PS: Teraz neviem, gauči či gaučy?

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.