Tretia tohtoročná skúška zdatnosti

Posted by VladoPt on Mar 5, 2013 in Šport |

chôdza 21kmDnes som dopadol. Píšem, hostím návštevu, pozerám ligu majstrov. Celkom zložitá situácia dve hodiny pred polnocou, 100 článkový cieľ chcem však splniť.

Hlavný chod dnešného dňa bola polmaratónska porcia chôdze, celkom 21-kilometrov pochodovania s ďalšími dvoma kamarátmi a jednou kamarátkou. :-)

Nápad pochodovať vznikol nečakane, len včera. Nebolo to dlhodobejšie plánované.

Pravdepodobne moja zatiaľ najdlhšia chôdza.

A nakoľko mi tu hučia dvaja ľudia do hlavy z obidvoch strán, tak písať okolo toho moc nemôžem, len zverejniť trasu a nahrať fotogalériu.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Turek hovorí:

    Jde vidět že i u Vás se probouzí příroda. Pěkná fotodokumentace, taky budu asi muset někdy vyrazit a něco nafotit okolí mého domova, jen mě se při běhu nechce nosit foťák a pěšky mě to tolik nebaví. I když teď mě napadlo, že by jsem mohl fotit jak půjdu s kočárkem s dcerou od bráchy.

  • VladoPt hovorí:

    Ďakujem za komentár. Ja som tiež nemal foťák. Kamoš fotil 8-pixľovým telefónom, čo dodať, to sa mi už ani kompakt neoplatí zobrať, ten má 7,2pix. :-)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.