To bol zas týždeň

Posted by VladoPt on Máj 29, 2010 in Denník |

Tak 21. týždeň nemôžem pokladať za veľmi úspešný, skôr naopak veľmi zlý. Nedarilo sa mi vôbec a len s ťažkosťami som stihol spraviť aspoň to čo som “nutne” potreboval.

Nemal som náladu a ani chuť čo to napísať na blog, ale chcel som zachovať týždennú pravidelnosť a držať si aspoň to. V týždni sa mi podarilo získať len jednu novú stránku v aukcii.

Dúfam budúci týždeň toho spravím hlavne viac a získam aj viac potenciálnych stránok pre budúci zárobok. Lebo takto to ďalej určite nejde, aspoň tak ako by som chcel.

Prečo to mám vlastne takú náladu akú mám? No je to spôsobené tým, že som sa až príliš tento týždeň venoval autu a veciam okolo toho. Veľa som do toho investoval. Najprv prihlásenie, to je samozrejmosť takže to ešte berem.

Potom investícia do nárazníka, blatníkov predných a iných drobností. To ešte v pohode. No lenže v utorok sa mi podarilo ohnúť už nárazník. To by tiež nevadilo veď pôjde aj tak dole a dá sa nový. Ale prišiel štvrtok, vstal som o hodinu pozdejšie a začal som sa nahánať ako vôl celý deň. Následok bol oškrený a chytený blatník na inom aute, čo ma bude stáť 200euro. Dobre som si zarobil.

Teraz sa musím krotiť a nemôžem veľmi do ničoho investovať čo mi moc nie je po vôli lebo investovať potrebujem. Uvidím možno vyjednám splátkami škodu, čo by ma ako tak zachránilo.

Ktovie, uvidí sa čo sa mi nakoniec podarí a možno sa na mňa usmeje štastie. Potreboval by som ho teraz. Už sa teším nato o čom budem písať o týždeň. Dúfam už budem písať v pozitívnom duchu.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.