Tento týždeň nebol dobrý

Posted by VladoPt on Máj 22, 2011 in Ostatné |

siluetaDnes som nečakal, že budem tráviť takto deň, aspoň som to nemal na začiatku tohto týždňa na pláne. Sedím za počítačom a opäť píšem. Je pár minút pred ôsmou. Pôvodne som mal byť na ceste k starému otcovi. Dnes to však nebude možné a ja budem opäť online a aj dnes doobeda pracovať.

Jedenásť z predchádzajúcich dvadsiatich nedieľ od začiatku roka som dopoludnia vypínal počítač a navštevoval starého otca. Skvelý oddych, odporúčam každému, ale “nenosí” sa to a možno budete kvôli tomu “divný”. Samozrejme, odbočujete predsa od normálu. Väčšina mladých ľudí sa v nedeľu “lieči”, aspoň u nás, v našom meste to tak chodí. O ôsmej ešte všetko spí, ak nie je vyhnané do kostola. Neverím tomu, že inde, to je inak. Ja som sa vybral svojou novu cestou, ako som začal podnikať. Zmenil som svoj hodnotový rebríček.

Všetko sa zvrtlo v stredu, keď starý otec skončil v nemocnici s prasknutým vredom. Nikdy predtým nemal podobný problém a nikto to u nás doma nečakal. Dúfam čoskoro bude opäť doma a ja ho budem môcť opäť navštíviť.

Dnes idem dokonca na pohreb. Našťastie na nikoho z rodiny. Nemám rád podobné “akcie”.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.