Ten trapas, za 54 korún

Posted by VladoPt on Feb 20, 2013 in Monetizácia |

lol memeNečakal som to, čo sa stalo a ako to skončilo s mojou aukciou na webtrhu. Som rozčarovaný a vôbec som nepredpokladal, že to tak skončí. Netušil som, že je na tom až tak zle, ten webtrh. Vlastne som sa dobre pobavil na vlastný účet, ale i naštval.

Martin venoval naozaj množstvo času jeho vylepšeniu, pozdvihnutiu na vyššiu úroveň, ale nakoniec je to naopak a jeho úroveň padla ešte o dosť nižšie a už to nie je ani to, čo to bolo, keď sa začalo s veľkými zmenami na webtrhu.

Teraz, si za to nič mám aj platiť? Síce sú to drobné, ale už ani za tie drobné, to nestojí. Sorry Martin, ale je to tak.

Obdivujem však jeho „vytrvalosť“ a ako sa stará o fórum, jeho rýchle reakcie, keď je problém a jeho intuitívny kreditný systém.

Za to má moje uznanie.

Ale, aby moja aukcia skončila a nielen moja aukcia skončila takým fiaskom, však pozrite, ako je možné, že sa aj odkaz na receptiky.sk mohol predať len za „1kč“.

To nie je vtip, to je krutá webtrh realita, však cena spomínaných odkazov je x-krát vyššia!

PS: Ďakujem za každé RT! Teda, žiadne a od nikoho, vrelé ďakujem Vám patrí za takú podporu článku, vážim si Vás milí „čtenáři“.

Som nasraný!

 

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

 • ThinkPro hovorí:

  Tak to je aky fail :/

  teraz nieco predavat ma snad zmysel jedine napriamo…

 • JaMi hovorí:

  Tak ako som ti uz pisal, z webtrhom som skoncil, s tym odkazom za 1kc som pekne v minuse kedze webtrh si este pyta za kazdu aukciu poplatok. Skoda len toho kreditu co tam mam. Najzaujimavejsie je, ze tak cca rok dozadu bola aukcia uspesnejsia a pritom moj web nemal take ranky ani navstevnost. Teraz co mam skusenost tak linky co su na webe tak ludia aj na nich klikaju co je dalsie plus odkazov.
  To ze si ty nasraty ti verim a co mam hovorit ja? :D

 • VladoPt hovorí:

  No, už si na tom lepšie. :) Mne dnes nikto nedal odkaz do článku. :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.